Produktové novinky a inovácie

Brúska a vysávač na stavbe

SKLADOVÉ RIEŠENIA ŠITÉ NA MIERU

Podniknite ďalší krok smerom k automatizácii firemných procesov a digitalizácii

Ako ešte viac automatizovať procesy vo firme a zredukovať čas, ktorý vynakladáte na objednávanie spotrebného materiálu, cenové tendre spotrebného materiálu a porovnávanie kvality rôznych typov spotrebného materiálu a dodávateľov? Ako odbúrať súvisiacu administratívnu záťaž, logistické procesy, neplánované nákupy, náhly nedostatok zásob na sklade alebo fakturáciu až po zostavenie optimálnych skladových riešení?

Dokážeme vám znížiť náklady, ušetriť čas a umožniť vám komfortnejšie riadiť vašu firmu, aby ste sa mohli venovať tomu, čo je skutočne dôležité.

Stavebný vysávač VC 20-X a VC 40-X

REDUKCIA PRACHU A PORIADOK NA STAVBE

Stavebný vysávač VC 20-X a VC 40-X

Nový inteligentný vysávač VC 20 / 40L-X s adaptívnym automatickým čistením filtra pre upratovanie na stavbe. Na odsávanie prachu pri práci s náradím je najvhodnejší VC 20 / 40M-X, ktorý zabezpečí ochranu zdravia a bezpečnosť vašich pracovníkov pri práci

Brúska a vysávač na stavbe

VÝKONNÉ BRÚSENIE BETÓNU A ODSTRAŇOVANIE NÁTEROV

Brúsny systém DGH 150

Brúska je určená predovšetkým pre stavebnú výrobu, dopravné stavby, podlahárov, špecialistov na diamantové vŕtanie a pre výrobu betónových prefabrikátov. . Ako rýchlo môžete postupovať pri brúsení betónových povrchov závisí na výkone celého brúsneho systému. Kombinácia novej brúsky na betón DGH 150 s diamantovými brúsnymi hrncami Hilti a inteligentnými vysávačmi Hilti VC-X zaisťuje vysokú rýchlosť úberu materiálu a rýchly postup práce.

Brúsenie hrán a vysávač

JEDNODUCHÉ BRÚSENIE HRÁN POHĽADOVÉHO BETÓNU

Kryt na brúsenie hrán pre brúsku DGH 130

Pre stavebnú výrobu, dopravné stavby, na výrobu betónových prefabrikátov a pre diamantových špecialistov. Brúska Hilti DGH 130 môže byť doplnená novým adaptérom na brúsenie hrán pohľadových betónov. Vďaka špeciálnemu diamantovému hrncu môže teraz brúska presne zrážať hrany pohľadových betónov na 45 ° v rôznych veľkostiach.

Využitie lankového systému pre zavesenie potrubia

ZVÝŠENÁ PRODUKTIVITA NA STAVBE

Lankový závesný systém pre zavesenie rôznych typov technológií

Lanko je diskrétny a prakticky neviditeľný spôsob zavesenia elektrického vedenia, vzduchotechniky, osvetlenia, podveseného stropu a ďalších technológií. Na rozdiel od štandardných závesných systémov je možné toto lanko ľahko prispôsobiť na prácu so širokou škálou činností a základných materiálov. Výrazne zrýchlite svoju prácu a obmedzíte činosti vo výškach a nad hlavou.

Akumulátorový skrutkovač s vymeniteľnými hlavami

ŠTYRI SKĽUČOVADLÁ, JEDEN STROJ

Vysoko výkonný a všestranný akumulátorový skrutkovač SFE 2-A12 so 4 vymeniteľnými hlavami

Nový multifunkčný akumulátorový skrutkovač SFE 2-A12 poháňaný bezuhlíkovým motorom so 4 rôznymi ľahko vymeniteľnými hlavami pre nespočetné množstvo aplikácií. V balení nájdete klasické trojčeľusťové skľučovadlo s veľkosťou 13 mm, rýchloupínacie 1/4 skľučovadlo na bity, uhlové skľučovadlo, 1/4" a rýchloupínacie vyosené skľučovadlo.

Akumulátorový skrutkovač

VYSOKÝ VÝKON V KOMPAKTNOM TELE

Akumulátorový skrutkovač SF 4-A22

Kompaktný a napriek tomu dostatočne silný akumulátorový skrutkovač, ktorý vám pomôže s každodennými vŕtacími a skrutkovacími úlohami na stavbe. Samozrejmosťou je bezuhlíkový motor a aktívna kontrola krútiaceho momentu (ATC) pre vyššiu bezpečnosť.

Sekacie kladivo s odsávaním prachu

PRISEKÁVANIE A KOREKCIA

Ľahké a robustné 5 kilové sekacie kladivo TE 500

Toto nové kladivo v kategórii 5 kilových sekacích kladiv je extrémne robustné a odolné, vďaka čomu minimalizuje prestoje na stavbách a zbytočné opravy. Jeho nízka váha (4,9 kg) a skrátené telo umožňujú pohodlnú manipuláciu a prístup na ťažko dostupné miesta.

Nastreľovanie s akumulátorovým vsazovacím prístrojom

RÝCHLE A SPOĽAHLIVÉ KOTVENIE DO OCELE

Akumulátorový vsadzovací prístroj BX 3-BT A22

Tradičné spôsoby pripevňovania k oceli, ako zváranie, skrutkovanie alebo upínanie, môžu byť komplikované a časovo náročné. S akumulátorovým vsadzovacím prístrojom BX3-BT vám bude trvať pripevnenie kotviaceho bodu menej ako 2 minúty a na jedno nabitie akumulátora zvládnete upevniť až 800 kotviacich bodov.

Vykružování otvoru s akumulátorovým skrutkovačom

RÝCHLE A PRESNÉ REZANIE KOVOV

Bimetalové vykružovacie korunky a korunky s karbidovými zubami

Klasické portfólio bimetalových vykružovacích koruniek je teraz doplnené o korunky s karbidovými hrotmi zubov určené pre tých najnáročnejšie materiály ako sú liatina a nerezová oceľ. Vykružovacia korunka s celokarbidovými zubami si tiež ľahko poradí so sadrokartónom, murivom i tehlami.

Rezanie potrubia chvostovou pílou s pílovými plátkami

RIEŠENIE PRE NAJŤAŽŠIE DEMOLAČNÉ PRÁCE

Plátky pre chvostovú pílu SPX Metal a SPX Wood / Metal na rezanie liatiny, nerezovej ocele a dreva s klincami alebo skrutkami

Liatinové trubky, trubky z nerezovej ocele, rovnako tak staré trámy plné klincov a skrutiek, predstavujú pre väčšinu pílových listov veľkú výzvu. Nové pílové listy SPX Metal a SPX Wood / Metal s karbidovými hrotmi zubov si s týmito materiálmi hravo poradia.

Vŕtanie krabíc príklepovou korunkou

VŔTANIE KRABÍC DO TEHÁL A MURIVA

Príklepová vŕtacia korunka s upínaním SDS plus

Ľahká príklepová korunka pre jednoduché, rýchle a čisté vŕtanie. Vďaka špeciálne vyvinutej asymetrickej geometrii zubov je ideálna pre prácu v murive a tehlách.

Zdieľať