vonkajší pohľad na stavbu s mnohými žeriavmi

Ako urýchliť výstavbu?

Komplexné riešenie pre efektívnejšie pracovné postupy

Udržať si vysokú mieru produktivity nie je vôbec jednoduché. Nečakané náklady, neefektívne procesy a nedostatok kvalifikovanej pracovnej sily môžu viesť k zdržaniu projektu. Pozrite sa, ako vám môžeme pomôcť prekonávať tieto bežné výzvy. Zlepšite vašu produktivitu vďaka kvalitným strojom, službám a softwaru. Od návrhu až po realizáciu.

Zefektívnite svoje pracovné postupy

Zastarané metódy a vybavenie vám môžu brániť dosahovať dobré výsledky a dodržiavať termíny. Pomôžeme vám zefektívniť vaše pracovné postupy a obmedziť prestoje a viacpráce na minimum vďaka kombinácii intuitívneho softwaru, najmodernejších strojov a kvalitného spotrebného materiálu a príslušenstva.

Návrh a inštalácia výstuže Sadrokartóny Elektroinštalácia Návrh a montáž pätných dosiek Vytyčovanie stavieb s pomocou totálnej stanice Rozvody potrubia v komerčných objektoch Technológia SafeSet

Pracujte bez prerušenia

Bez strojov, ktoré potrebujete na prácu, môže dochádzať k prestojom alebo dokonca k nákladným penalizáciám za nedodržanie termínov stavby. Dobrá dostupnosť našich produktov, flexibilné spôsoby doručenia a rýchle opravy našich strojov zaručujú minimalizáciu týchto rizík. Potrebujete poradiť s výberom produktov alebo riešite špecifiká vášho projektu? Naši obchodní poradcovia, technickí poradcovia a tímy zákazníckej linky vám radi pomôžu. Pokiaľ už presne viete, čo potrebujete, jednoducho si môžete všetko objednať na našich stránkach, alebo v aplikácii Hilti. Naši pravidelní zákazníci môžu navyše využívať výhody služby automatického objednávania B2B.

Servis Doručovanie zásielok

Pripravte sa na nové trendy

Kvôli nedostatku kvalifikovanej pracovnej sily v stavebníctve je náročné nájsť a udržať si tých správnych zamestnancov. Systémy Hilti sú navrhnuté tak, aby ich obsluhu bez problémov zvládli aj tí menej kvalifikovaní. Navyše ponúkame celý rad špecializovaných školení a certifikovaných tréningov, aby ste mohli kompetencie vašich tímov neustále zvyšovať.

Všetky naše školenia Webináre pre projektantov

Začnite využívať moderné technológie

V nasledujúcich rokoch budú moderné technológie jedným z hlavných ťahúňov produktivity v stavebnom priemysle. Nezostávame pozadu a už teraz ponúkame veľkú škálu technologicky pokročilých riešení - od robota pre sériové vŕtanie v ťažko dosiahnuteľných polohách, cez digitálne vymeriavanie stavieb so stavebnou totálnou stanicou, až po senzory na meranie tvrdnutia a vysychania betónu v reálnom čase.

Robotické vŕtanie s Jaibotom Stavebná totálna stanica

Optimalizujte proces plánovania

Chcete skvalitniť proces definovania návrhu a dokumentovania kvalitných technických riešení? Spojte sa s nami už počas návrhu vašich projektov a získajte profesionálnu podporu nášho technického oddelenia. Používaním softwaru PROFIS Engineering navyše získate prístup ku kvalitnej dokumentácii a jasným technickým nákresom. Urýchlite a zjednodušte vaše procesy ešte viac vďaka využitiu služieb BIM, prefabrikácie, stavebných robotov a ďalších exkluzívnych služieb.

Software pre projektanty Návrhové služby a služby BIM Prefabrikácia

Garancia strojov podľa Hilti

Hilti je lídrom na trhu v oblasti garancií a záruk na stroje

Zdieľať