Centrála Hilti

O nás

Kvalita, inovácie a priamy vzťah so zákazníkmi

Hilti vzniklo a dodnes sídli v lichtenštajnskom Schaane. Naši kolegovia pomáhajú zvyšovať produktivitu, bezpečnosť a udržateľnosť stavebníctva po celom svete. Hlavnými nástrojmi na dosiahnutie týchto cieľov sú naše produkty, softvér a služby.

Pracovník ide po stavenisku

Naším cieľom je zlepšovať stavebníctvo

Sme najlepším partnerom našich zákazníkov pre produktivitu, bezpečnosť a udržateľnosť

Stavebníctvo je jedným z najväčších priemyselných odvetví na svete a čelí významným výzvam, ako je nedostatok kvalifikovanej pracovnej sily, zdravotné a bezpečnostné problémy na staveniskách a vysoké emisie uhlíka. Tvárou v tvár týmto výzvam sa stavebníctvo premieňa. Vďaka digitalizácii sú pracovné postupy a procesy efektívnejšie a stavebníctvo produktívnejšie, bezpečnejšie a udržateľnejšie. Hilti má ideálnu pozíciu byť tým správnym partnerom našich zákazníkov pri zlepšovaní kľúčových činností, koordinácii stavebných projektov a zdokonaľovaní pracovných procesov. Preto je lepšie stavebníctvo hlavným cieľom našej dlhodobej stratégie.

Stavba domov

Naše hodnoty

Umožňujeme ľuďom viesť nezávislý život

Naše hodnoty integrity, odvahy, tímovej práce a odhodlania sú základom všetkého, čo robíme. Spoločne s nadáciou Hilti Foundation chceme vybudovať lepšiu budúcnosť pre znevýhodnené sociálne skupiny iniciovaním charitatívnych projektov, ktoré podporujú udržateľné sociálne zmeny. Tieto programy sa usilujú o to, aby sa ľudia v núdzi stali ekonomicky nezávislými.

Pracovníčka so slúchadlami

Naši ľudia sú to, čo nás odlišuje

Zdieľame hodnoty odhodlania, odvahy, tímovej práce a integrity

Náš zapálený a inkluzívny globálny tím je jadrom nášho úspechu. Naša firemná kultúra zameraná na starostlivosť o jednotlivcov a vysoký výkon je tým, čo nás odlišuje od ostatných. Podporujeme členov nášho tímu na myslenie a jednanie s podnikateľským duchom, uplatňovanie zdravého úsudku a užívanie si toho, čo robia. Naše hodnoty prispievajú k vytvoreniu skutočne inkluzívneho pracoviska a pomáhajú utvárať to, ako vystupujeme, spolupracujeme, rešpektujeme sa navzájom, komunikujeme a vedieme jednotlivé tímy aj celé organizácie.

Pracovník Hilti a robotník na stavenisku

Priame vzťahy so zákazníkmi

Pravidelné interakcie priamo na stavbe a bez prostredníkov

S našimi zákazníkmi máme úzke a dôveryhodné vzťahy. V rámci modelu priameho predaja pracujú členovia nášho tímu s našimi zákazníkmi po celom svete. Naši obchodní zástupcovia a terénni inžinieri vám pomôžu nájsť optimálne riešenie. Podporíme vás online aj po telefóne, na stavbách aj v našich predajniach, kde spoločne nájdeme najlepšie riešenie pre vaše projekty.

Pracovník s exoskeletom

Vyvíjame a vyrábame naše vlastné produkty

Od vývoja až po doručenie bez kompromisov

Vieme, že stavebníctvo je nebezpečné a plné výziev. Stále preto pracujeme na tom, aby sme našli riešenie pre rýchlejšiu, jednoduchšiu a bezpečnejšiu prácu. Prevádzkujeme svoje vlastné výskumné a návrhárske laboratóriá, s internými špecializovanými vedcami a technikmi. Spolupracujeme so špičkovými technickými univerzitami po celom svete, aby sme sa podelili o svoj výskum a posunuli hranice ešte ďalej. Vyrábame svoje vlastné produkty Hilti a prevádzkujeme svoje vlastné závody v Európe, Mexiku, Indii a Číne. Zároveň spolupracujeme s externými špecializovanými dodávateľmi. Máme tak istotu, že všetko, čo vyrábame, spĺňa rovnako vysoké štandardy kvality.

Viac o nás

Kam patria tí najlepší

Stavte na svých silných stránkách, rozšiřujte své dovednosti a budujte dlouhou kariéru ve společnosti, která má vedoucí postavení na trhu.

Kariéra v Hilti

Držte sa trendov

Stavebnictví se stále vyvíjí - prozkozumejte nejnovější trendy, které utváří budoucnost tohoto odvětví.

Viac o nových trendoch v stavebníctve

Udržateľnosť v Hilti

Podívejte se, jak Hilti pomáhá budovat lepší budoucnost prostřednictvím trvalého závazku vůči životnímu prostředí, lidem a společnosti.

Viac o udržateľnosti

Zdieľať