pracovník v helme skenuje prefabrikované diely z montážneho systému

Majte vaše náklady pod kontrolou

Ako dokončiť projekt včas a v rámci rozpočtu

Počas stavby dochádza k nečakaným udalostiam. Projekty sa vzďaľujú od pôvodného plánu a dochádza k chybám, ktoré často vedú k prekročeniu rozpočtu a nákladným časovým sklzom. Existuje ale spôsob, ako kontrolovať náklady a profitabilitu výberom správnych produktov, služieb a softwaru. Minimalizujte prebytky, znížte riziko zlyhania ľudského faktora a náklady na zamestnancov, optimalizujte váš strojový park. Pomôžeme vám identifikovať a sprostredkovať efektívne riešenia, ktoré vám pomôžu dokončiť vaše projekty včas a v rámci daného rozpočtu.

Ušetrite na materiáli

Minimalizácia odpadového stavebného materiálu znižuje náklady a zároveň je šetrná k životnému prostrediu. Máme celý rad riešení, ktoré vám pomôžu plytvanie minimalizovať. Od vytlačovacieho prístroja HDE 500, cez vopred zostavené protipožiarne upchávky, až po služby prefabrikácie a kompletovania závesov z montážnych systémov. Ušetriť môžete aj počas fázy plánovania. Uistite sa, že vaše realizačné tímy používajú adekvátne množstvo materiálu vďaka optimalizácii návrhu dostupné cez naše služby BIM a projekčný software. 

Akumulátorový vytláčací prístroj HDE 500-22 Vopred zostavené protipožiarne riešenia Predmontáž a baliace a rezacie služby Návrh a modelovanie v BIM Návrhový software

Ušetrite na práci

Náklady na pracovnú silu sú jednou z najväčších položiek rozpočtu každého projektu. Zároveň je na trhu po kvalitných a skúsených zamestnancoch vysoký dopyt a malá ponuka. Využívajte rýchle a na prácu menej náročné riešenia a zvýšte tak vašu produktivitu na vašich projektoch bez toho, aby ste ohrozili bezpečnosť zamestnancov a kvalitu odvedenej práce.

Diamantové vŕtanie s jednoduchou obsluhou Digitálne vymeriavanie stavieb Skladové riešenia pre spotrebný materiál

Minimalizujte množstvo chýb

Minimalizujte množstvo kolízií a chýb počas realizácie a vyhnite sa tak nákladným dodatočným prácam a nedodržaným termínom vďaka nástrojom na digitálnu dokumentáciu protipožiarnych a kotviacich prvkov. Vaše realizačné tímy môžu využiť rýchlejšiu a jednoduchšiu montáž potrubných a káblových závesov alebo kvalitného a presného osadenia natĺkacích kotiev vďaka systému kontroly uťahovacieho momentu AT.

Selektor závesov Presné doťahovanie kotiev vďaka systému AT

Skroťte náklady na strojový park

S pomocou služby Fleet Management si vyberáte iba stroje, ktoré skutočne potrebujete a platíte fixný mesačný poplatok počas trvania kontraktu. Bez dodatočných nákladov sa staráme o servis, výmenu a priebežné vylepšovanie vášho strojového parku, aby ste vy mohli nerušene pracovať. Služba ON!Track vám poslúži pri rýchlom dohľadávaní chýbajúcich strojov tak, aby ste nestrávili príliš času a peňazí požičiavaním, alebo kupovaním nadbytočného vybavenia. Naviac vám naši ON!Track špecialisti môžu pomôcť analyzovať dáta zo softwaru ON!Track na optimalizáciu vášho strojového parku.

Správa strojov Fleet Management Správa majetku ON!Track

Zdieľať