Zhromaždenie veľkého množstva stavebníkov na stavbe

Bezpečnosť na stavbe

Chráňte svojich zamestnancov a navrhujte bezpečnejšie stavby

Nehody na stavbách, zranenia a chronické ochorenia môžu mať drvivé následky pre jednotlivcov i stavebné spoločnosti. Pri vývoji našich strojov, služieb a softwaru je zdravie a bezpečnosť vždy hlavnou prioritou, ktorá prekračuje zákonné požiadavky a regulácie. Všetky naše produkty sú navrhnuté tak, aby mohli vaše tímy pracovať pohodlne a bezpečne a aby aj návrhy a realizácia vašich stavieb boli bezpečnejšie a odolnejšie.

Inovatívne bezpečnostné systémy

Pracujte bez starostí vďaka bezpečnostným prvkom Hilti. Od Aktívnej redukcie vibrácií (AVR), ktorá znižuje námahu rúk a paží až po Aktívnu kontrolu krútiaceho momentu (ATC), ktorá zabraňuje nekontrolovateľnému pretočeniu stroja. Na stavbe si poradíme s prachom vďaka systému odsávania prachu DRS kompatibilným s väčšinou vŕtacích a búracích kladív Hilti. Vŕtanie sa môžete vyhnúť kompletne vďaka akumulátorovému vsadzovaciemu prístroju BX 3, ktorý vám zaručí tichú, bezpečnú a rýchlu montáž kotviacich prvkov.

Bezpečnostné prvky Aktívna redukcia vibrácií Odsávanie prachu DRS Akumulátorový vsadzovací prístroj BX 3 Exoskeleton pre prácu nad hlavou EXO-O1

Navrhujte bezpečne

Potrebujete navrhnúť kotevné prvky so seizmickou odolnosťou? Chcete efektívne zdokumentovať montáž požiarnych upchávok alebo kotiev? Zaujímajú vás možnosti využitia Building Information Modeling (BIM) pre vaše projekty? Alebo vás zaujíma možnosť služby prefabrikácie a úspora času pri montáži? Naše softvérové riešenia vám pomôžu zvýšiť produktivitu a bezpečnosť návrhu, a to s ohľadom na existujúce normy a regulácie.

Software pre projektantov BIM a projektantské služby

Buďte v súlade s normami

Držať krok so všetkými BOZP normami a reguláciami nie je vždy jednoduché. K zmenám dochádza často a porušenie týchto noriem môže viesť k nákladným oneskoreniam stavby. Aby ste sa týmto problémom vyvarovali využívajte služby našich internetových stránok, ktoré obsahujú kompletnú technickú dokumentáciu, certifikáty a atesty, vrátane hodnôt vibrácií, hluku a prašnosti pri relevantných produktoch. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Technická dokumentácia k produktom Informácie o jednotlivých produktoch Certifikáty na stiahnutie, technické podklady, špecifikácie, CAD detaily

Bezpečnostné školenia a certifikácia

Efektívne školenie zamestnancov je kľúčom k bezpečnosti na stavbách a udržaniu vysokej produktivity. Ponúkame širokú škálu školení zameraných na bezpečnosť, zdravie aj technické riešenia, ktoré vieme pripraviť na mieru vašej spoločnosti. Školenia môžete absolvovať u nás alebo online.

Všetky naše školenia

Zjednodušte si prácu

Služba ON!Track pre správu majetku vám pomôže s dodržiavaním bezpečnostných noriem na vašich stavbách. Automatické notifikácie vám pripomenú, kedy je potrebné vykonať údržbu alebo kalibráciu a kedy vašim zamestnancom vypršia školenia a certifikáty. Jednoduchým naskenovaním stroja navyše vaši zamestnanci zistia, či je ešte zariadenie možné bezpečne používať.

Viac o službe ON!Track

Väčší výkon - nižšia záťaž

Obmedzte únavu na minimum pri práci nad hlavou vďaka exoskeletónu EXO-O1

Zdieľať