Výroba diamantovej korunky

Výroba špeciálnych koruniek

Technológia zvárania laserom

Už mnoho rokov dodávame na trh korunky prvotriednej kvality v jadrovom vŕtaní. Naše korunky sú vybavené najlepšími segmentmi, ktoré sú na tubus korunky navarené pomocou modernej laserovej technológie. Táto technológia okrem iného výrazne zvyšuje pevnosť spoja, čím sa výrazne znižuje možnosť odlomenia segmentu vo vrte v prípade vyššej teploty alebo vyššieho zaťaženia.

Teraz pre vás môžeme vyrobiť neštandardné priemery a dĺžky pomocou rovnakej technológie. Môžeme ich tiež vybaviť neštandardným počtom segmentov.

Vyžaduje si vaša zákazka iný ako štandardný priemer otvoru alebo potrebujete vyvŕtať hlbší otvor ako 450 mm?

Korunku, ktorú potrebujete, vám radi vyrobíme na mieru a môžete si vybrať, či chcete tubus osadiť prémiovými segmentmi SPX-H s diamantovým výbrusom, alebo pre menej náročné aplikácie segmentom P-U bez výbrusu.

Co byste měli vědět

  1. Keďže ide o špeciálne korunky, potvrdíme vám výrobu, približnú cenu a termín
  2. Vaše korunky budú vyrobené laserovou technológiou. Túto technológiu možno použiť na korunky s priemerom do 300 mm (vrátane). V prípade, že požadujete väčšie priemery, takéto korunky budú vybavené segmentmi prostredníctvom spájkovania segmentov striebrom.
  3. Vaše korunky budú osadené v konkrétnych priemeroch so štandardným počtom segmentov podľa metriky Hilti (pozri tabuľku nižšie). Ak požadujete menší počet segmentov, jednoducho vyplňte formulár s požadovaným počtom segmentov na korunku.
  4. Akékoľvek ďalšie otázky vám radi zodpovieme na adrese: renovace@hilti.com
Tabuľka počet segmentov na príslušný priemer korunky

Ponúkané diamantové segmenty

DSH700_AG125-A36_NG.png

Equidist diamantový segment SPX/SP-H

Extra prémiové segmenty pre jadrové korunky s priemerom 35-600 mm na stojanové vŕtanie s vodným výplachom do neabrazívneho betónu/železobetónu, pre vŕtačky od 2,6 kW.

Technológia Equidist funguje na princípe presne a rovnomerne rozmiestnených diamantov pre vysoký vŕtací výkon.

Zobraziť v katalógu
Diamantový segment P-U na abrazívne materiály

Diamantový segment P-U na abrazívne materiály

Stojanové jadrové vŕtanie s vodným výplachom do všetkých typov betónu a so všetkými stredne ťažkými a ťažšími vŕtačkami.

Štandardné diamantové segmenty s dlhou životnosťou pre všetky typy abrazívneho betónu.

Zobraziť v katalógu

Zdieľať