Renovácia diamantovej korunky laserovou zváracou technológiou

Renovácia diamantových koruniek

Technológia zvárania laserom

Už mnoho rokov dodávame na trh korunky prvotriednej kvality v jadrovom vŕtaní. Naše korunky sú vybavené najlepšími segmentmi, ktoré sú na tubus korunky navarené pomocou modernej laserovej technológie. Táto technológia okrem iného výrazne zvyšuje pevnosť spoja, čím sa výrazne znižuje možnosť odlomenia segmentu vo vrte v prípade vyššej teploty alebo vyššieho zaťaženia.

Teraz môžeme pomocou tejto laserovej technológie renovovať aj vaše korunky.

Spotrebovali ste diamantové segmenty na korunke, ale tubus korunky je stále v dobrom stave?

Takúto korunku vám radi osadíme novými segmentmi podľa vašich predstáv. Môžete si vybrať medzi prémiovými segmentmi SPX-H s diamantovou úpravou alebo segmentmi P-U bez úpravy pre menej náročné aplikácie.

Popis služby

 1. Stačí vyplniť jednoduchý formulár na Hilti Online
 2. Na druhý deň od vás korunky vyzdvihne náš kuriér
 3. Renovované korunky vám zašleme späť do 3 dní

Čo by ste mali vedieť

 1. Vaše korunky budú opravené laserovou technológiou. Túto technológiu možno použiť pre korunky s priemerom do 300 mm (vrátane). Ak nám zašlete väčšie priemery, takéto korunky sa budú repasovať prostredníctvom spájkovania segmentov striebrom.
 2. V prípade, že niektoré korunky nie je možné repasovať z dôvodu veľkého poškodenia tubusu alebo príliš úzkej steny tubusu, budeme vás o tejto skutočnosti informovať.
 3. Pri renovácii je zvyčajne potrebné tubus mierne skrátiť. Ak je potrebné skrátiť tubus o viac ako 5 cm, budeme vás vopred kontaktovať.
 4. Vaše korunky budú osadené v konkrétnych priemeroch so štandardným počtom segmentov podľa metriky Hilti (pozri tabuľku nižšie). Ak požadujete iný počet segmentov, jednoducho vyplňte formulár s požadovaným počtom segmentov na korunku.
 5. Cena renovácie sa vypočíta ako cena segmentu plus 5,20 EUR bez DPH za prácu (montáž 1 segmentu). Cena sa potom jednoducho vynásobí počtom segmentov na daný priemer. Napríklad korunka s priemerom 152 mm má štandardne 12 segmentov. Cena renovácie bude teda 12x cena segmentu + 12x jednotková práca (5,20 EUR).
 6. Cenu segmentov ľahko zistíte po prihlásení do Hilti Online.

  Akékoľvek ďalšie otázky vám radi zodpovieme na adrese: renovace@hilti.com
Tabuľka počet segmentov na príslušný priemer korunky

Ponúkané diamantové segmenty

DSH700_AG125-A36_NG.png

Equidist diamantový segment SPX/SP-H

Extra prémiové segmenty pre jadrové korunky s priemerom 35-600 mm na stojanové vŕtanie s vodným výplachom do neabrazívneho betónu/železobetónu, pre vŕtačky od 2,6 kW.

Technológia Equidist funguje na princípe presne a rovnomerne rozmiestnených diamantov pre vysoký vŕtací výkon.

Zobraziť v katalógu
Diamantový segment P-U na abrazívne materiály

Diamantový segment P-U na abrazívne materiály

Stojanové jadrové vŕtanie s vodným výplachom do všetkých typov betónu a so všetkými stredne ťažkými a ťažšími vŕtačkami.

Štandardné diamantové segmenty s dlhou životnosťou pre všetky typy abrazívneho betónu.

Zobraziť v katalógu

Zdieľať