Pripravte sa na budúcnosť stavebníctva

Budujte svoju firmu na moderných technológiách

Ako môže vaša firma najlepšie využiť hlavné trendy v stavebníctve, ako je digitalizácia alebo automatizácia? Akým spôsobom si udržať konkurencieschopnosť v čase kritického nedostatku kvalifikovanej pracovnej sily? Pripravte sa s nami na budúce trendy vďaka inovatívnym produktom, softwaru a službám, ktoré vám uľahčia prácu v každej fáze vašich stavebných projektov.

Používajte moderné technológie

Digitalizácia a automatizácia sa stávajú kľúčovou hnacou silou produktivity na stavbách. Použitím BIM a digitálnych modelov môžete predchádzať potenciálnym kolíziám skôr, než nastanú a vyhnúť sa tak nákladným prieťahom. Zároveň toto riešenie uľahčí dokumentáciu a obmedzí množstvo improvizovaných riešení na minimum. Digitalizácia vo forme stavebnej totálnej stanice alebo poloautonómneho vŕtacieho robota Jaibot vám taktiež pomôžu zvýšiť rýchlosť a presnosť vašich pracovných postupov na stavenisku.

Softvér na riadenie stavby - Fieldwire BIM a projektantské služby Robotické vŕtanie s Jaibotom

Znížte závislosť na kvalifikovanej pracovnej sile

Vyvíjame nové bezpečné technológie a metódy montáže pre vaše podnikanie. Vyberte si nástroje a procesy, ktoré vám pomôžu urýchliť vaše stavebné projekty, znížia vašu závislosť na kvalifikovanej pracovnej sile a zaistia väčšiu bezpečnosť vašim zamestnancom. Naše riešenia zahŕňajú priamu montáž, ktorá eliminuje potrebu kotvenia a zvárania, pokročilé spôsoby digitálneho vytyčovania stavieb alebo exoskeleton EXO-S, ktorý znižuje únavu pri práci nad hlavou.

Kotvite jednoducho Exoskeleton pre prácu nad hlavou EXO-S Pokročilé vytyčovanie stavieb Služby prefabrikácie

Ekologická výstavba

Certifikácia a regulácia vytvárajú stále väčší tlak na prechod k ekologickej výstavbe. Držíme s týmto trendom krok, aby ste mohli stavať bezpečnejšie a udržateľnejšie stavby. Aktívne modernizujeme naše produkty, aby boli v súlade s kritériami ekologických certifikátov tretích strán. Od protipožiarnych produktov cez kotvenie až po modulárne montážne systémy. Na našich stránkach nájdete kompletnú databázu dokumentov a certifikácií, ktoré naše stroje a produkty spĺňajú.

Kontaktujte nás pre viac informácií

Uľahčite si podnikanie

Hľadáte spôsoby, ako zjednodušiť vaše procesy? Náš elektronický objednávkový systém eB2B, flexibilné doručovanie zásielok a pokročilé logistické služby vám pomôžu zjednodušiť našu spoluprácu. So službou Fleet Management budete mať prístup k najnovším strojom a vďaka mesačnému poplatku za stroje, ktorý eliminuje všetky dodatočné náklady, získavate absolútny prehľad o vašich nákladoch. A ak potrebujete nástroj na správu majetku, vytváranie inventúr a stráženie revízií vášho vybavenia, potom je tu pre vás služba ON!Track.

Možnosti doručenia Služba Fleet Management Správa majetku ON!Track

Rozšírte oblasti svojho podnikania

Vyhnite sa subdodávkam a zaistite si lepšiu profitabilitu rozšírením oblastí vášho podnikania. Inštalácia protipožiarnych prestupov alebo diamantové vŕtanie vám pomôžu urýchliť rast vašej firmy. Zaškolenie vašich realizačných tímov je pre nás samozrejmosťou. Rovnako vám radi poradíme, ako efektívne využívať moderné technológie BIM počas projekčnej i realizačnej fázy vašich projektov.

Školenie montážnych systémov Diamantové vŕtanie Inovatívne protipožiarne riešenie BIM a projektantské služby

Hilti Jaibot

Vŕtajte rýchlejšie a presnejšie s Jaibotom

Stroje pre školy

Tools4Schools

Stroje pre školy

Dávame náradiu druhý život

Stredné odborné školy na Slovensku často využívajú neaktuálne vybavenie, ktoré neadekvátne pripravuje študentov na skutočnosť, ktorú stretávajú v praxi a na stavbách. V rámci nášho jedinečného projektu "Stroje pre školy" vybavujeme naše partnerské školy profesionálnym náradím z programu Fleet Management, čo pomáha zabezpečiť, že výuka zodpovedá najnovšiemu trendu v stavebníctve. Projekt je otvorený pre akúkoľvek štátnu školu s remeselným zameraním.

Zdieľať