Hilti ON!Track - Riešenie pre správu majetku

Hilti ON!TRACK

Vykročte do sveta digitalizácie

V stavebníctve, priemysle a energetike je mnoho prvkov znižujúcich efektivitu a produktivitu práce. Zo skúsenosti vieme, že neefektívne procesy, neplánované náklady a neproduktívna pracovná sila môžu tvoriť až 25 % celkových nákladov na projekt. To môže mať negatívny vplyv na vaše podnikanie a zisky.

vedli ste že...

90 hodín

mesačne
je na stavbách a pracoviskách stratené hľadaním majetku.

75 %

všetkých firiem
má problémy so správou certifikátov a termínov údržby

8 200 EUR

ročne
sú priemerné výdavky na stratené vybavenie

24 strojov

ročne
sa priemerne stratí v každej firme

Nová generácia Hilti ON!Track 3

Naše nové softwarové riešenie pre vaše vybavenie a správu zásob. Spravujte svoje vybavenie a spotrebný materiál ešte rýchlejšie a intuitívnejšie.

3 argumenty pre Hilti ON!Track

Hilti ON!Track je digitálny systém správy a evidencie majetku pre všetko vaše vybavenie zasahujúce celý stavebný priemysel - bez ohľadu na výrobcu alebo typ majetku. Tisíce zákazníkov zo všetkých odvetví stavebníctva na celom svete už využívajú náš premyslený systém na zvýšenie produktivity vo svojich firmách.

DX 5 F8, DX 5 F8, deflection head, track fastening to ceiling, interior finishing, X-U concrete nail

Zvýšenie produktivity vďaka minimalizácii prestojov

Vďaka HIlti ON! Track a aktívnemu sledovaniu majetku máte neustály prehľad, kde sa vaše stroje a iné pracovné vybavenie práve nachádzajú, nech už ste kdekoľvek. Hilti ON!Track je teraz možné vybaviť novým systémom pre sledovanie pomocou Bluetooth chytrých štítkov Hilti a Bluetooth bránami. Chytré štítky stačí zaregistrovať spoločne so strojom do systému a sú tak okamžite pripravené na použitie. Nepretržite vysielajú signál cez Bluetooth až do vzdialenosti 30 metrov.

Pomocou funkcie aktívneho sledovania máte možnosť kedykoľvek vyhľadať majetok v okolí. Ihneď na svojom počítači alebo v mobilnej aplikácii uvidíte presnú polohu každého zariadenia. To umožňuje napr. vykonať okamžitú kontrolu majetku vo vašom sklade, na pracovisku alebo vo vybavenej dodávke.

Dostupnosť a výber vhodného stroja vám tak umožní mať istotu a zároveň minimalizovať prestoje spôsobené napr. nevhodným výberom typu stroja.

Zobrazit video ON!Track
Dvaja muži v sklade s veľkým množstvom kufrov

Prehľadnosť a bezpečnosť práce

Kedy je potrebné zariadenie servisovať alebo skalibrovať? Kedy by si mal zamestnanec obnoviť svoje certifikáty a školenia? Vedia vaši zamestnanci, ktoré pracovné zariadenie je stále bezpečné používať?

Podľa vyhlášky slovenského úradu bezpečnosti práce musíte byť schopní kedykoľvek poskytnúť úplnú dokumentáciu o histórii kontrol vašich elektrických zariadení.

Hilti ON!Track vám automaticky pripomenie všetky dôležité naplánované kontroly a uchová bezpečnostné certifikáty a históriu vykonaných skúšok pre jednotlivé zariadenia. Týmto spôsobom môžete bez obáv a s minimom času splniť všetky požiadavky na dokumentáciu podľa slovenskej vyhlášky o bezpečnosti práce.

Pozrite sa na video, kde sa dozviete, ako firmy úspešne využívajú Hilti ON! Track.

Video PBW Group Video TatraClima
ON!Track tags

Zníženie nečakaných výdavkov vďaka úplnej transparentnosti

S Hilti ON!Track si zaistíte väčšiu efektivitu v správe vášho vybavenia. Získate veľmi presný prehľad o tom, ktoré vybavenie vlastníte, ktoré ste niekomu zapožičali a ktoré máte v prenájme. Ďalej viete, ktoré stroje sa používajú najčastejšie a ktoré sú dlhšiu dobu v sklade. Vďaka tomu je ľahké optimalizovať vaše stroje a materiály tak, aby zodpovedali vašim potrebám.

Nepriame náklady sa znižujú aj vďaka zníženiu výdavkov na obstaranie, opravy alebo prenájom náhradného zariadenia.

Bluetooth štítky Hilti

AI T320

Optimalizujte váš strojový park s novými šikovnými štítkami

Chcete sa kedykoľvek dozvedieť, kde sa aký stroj nachádza? Žiadny problém!

S aplikáciou Hilti ON!Track v kombinácii s aktívnym sledovaním môžete kedykoľvek prehľadať svoje okolie a nájsť zariadenia vybavené Bluetooth štítkom. Polohu každého takto nájdeného zariadenia si môžete zobraziť na počítači alebo priamo v mobile.

 • Inteligentný štítok AI T320, je menší a má dlhšiu výdrž batérie
 • Analyzuje používanie zariadenia a poskytuje vám komplexné informácie
 • Identifikujte nepoužívané zariadenie na svojich pracoviskách pomocou nového štítku so zabudovaným senzorom
 • Vykonajte kontrolu zásob behom chvíľky pomocou technológie Bluetooth

AKO TO PREBIEHA? HILTI ON!TRACK V 4 KROKOCH

Ikona domu

1. Analýza súčasnej situácie

Vieme, že pre firmy je prechod na nový systém správy majetku veľkým rozhodnutím. Na začiatku preto vykonáme analýzu majetku a procesov vo vašej firme. Overíme, či a ako je možné digitalizovať správu majetku a spočítame návratnosť vašej investície.

Ikona metru

2. Nastavenie riešenia na mieru vášmu fungovaniu

Tím našich špecialistov spoločne s vami prispôsobí účet ON! Track na mieru fungovania vašej spoločnosti. Pomôžeme vám nastaviť software podľa vašich požiadaviek.

Ikona so štvorcami a šípkami

3. Implementácia Hilti ON!Track

Tím implementačných špecialistov pomôže označiť váš majetok robustnými štítkami, ktoré sú vyvinuté špeciálne na použitie v stavebníctve a priemysle. Potom budú informácie o majetku nahrané do vášho účtu Hilti ON!Track.

Ikona dvoch osôb

4. Školenie užívateľov a následná starostlivosť

Vašich zamestnancov na mieste preškolíme pre ovládanie systému ON!Track tak, aby poznali všetky relevantné funkcie webovej a mobilnej aplikácie ON!Track a vedeli, ako ich najefektívnejšie využívať. Samozrejmosťou je plná podpora našich špecialistov na telefóne.

ON!Track ako súčasť každodennej práce

Grafika stroje, helmy, hodin, kalendára a elektrického bubnu

Čo všetko môžete spravovať?

 • Majetok
 • Pracovné stroje
 • Spotrebný materiál
 • Súvisiace certifikáty a dokumenty k zariadeniu
 • Termíny kontroly, revízie a údržby - bez ohľadu na typ, model a výrobcu 
Rôzne typy štítkov Hilti

Aké vybavenie vám vieme poskytnúť?

 • Štítky s čiarovým/2D kódom
 • Aktívne bluetooth štítky
 • Cloudový software s prístupom 24 hodín denne
Počítač so zapnutou aplikáciou Hilti ON!Track

Akú podporu mi Hilti ponúka?

 • Konzultácie priamo na stavbe alebo u vás v kancelárii
 • Príspôsobenie systému
 • Kompletné nastavenie vrátane nahrávania dát a záznamu k vášmu majetku
 • Školenie všetkých užívateľov 
 • Podpora pre úpravy a zmeny systému
 • Zákaznícka podpora na telefóne alebo e-maile

Pre existujúcich zákazníkov Hilti ON!Track

Chcete viac informácií? Dohodnite si nezáväznú schôdzku

Predvedenie a konzultácia ON!Track

Chcete spravovať svoje vybavenie a certifikáty pomocou funkcie Hilti ON!Track? ON!Track vám kedykoľvek poskytne dôležité dáta. Aj mimo kancelárie ľahko dohľadáte, kedy a kde sa zariadenie používa alebo ktoré termíny údržby a kontroly majú byť dodržané. Radi vám predvedieme, ako byť ešte produktívnejší, ako ušetriť čas a znížiť náklady.

Máte záujem o Hilti ON!Track? Vyplňte tento formulár so žiadosťou o bezplatnú konzultáciu na Hilti ON!Track a my vás budeme kontaktovať.

Zdieľať