Hilti ON!Track - Riešenie pre správu majetku

Hilti ON!TRACK

Vykročte do sveta digitalizácie

V stavebníctve, priemysle a energetike je mnoho prvkov znižujúcich efektivitu a produktivitu práce. Zo skúsenosti vieme, že neefektívne procesy, neplánované náklady a neproduktívna pracovná sila môžu tvoriť až 25 % celkových nákladov na projekt. To môže mať negatívny vplyv na vaše podnikanie a zisky.

vedli ste že...

90 hodín

mesačne
je na stavbách a pracoviskách stratené hľadaním majetku.

75 %

všetkých firiem
má problémy so správou certifikátov a termínov údržby

8 200 EUR

ročne
sú priemerné výdavky na stratené vybavenie

24 strojov

ročne
sa priemerne stratí v každej firme

Nová generácia Hilti ON!Track 3

Naše nové softwarové riešenie pre vaše vybavenie a správu zásob. Spravujte svoje vybavenie a spotrebný materiál ešte rýchlejšie a intuitívnejšie.

3 argumenty pre Hilti ON!Track

Hilti ON!Track je digitálny systém správy a evidencie majetku pre všetko vaše vybavenie zasahujúce celý stavebný priemysel - bez ohľadu na výrobcu alebo typ majetku. Tisíce zákazníkov zo všetkých odvetví stavebníctva na celom svete už využívajú náš premyslený systém na zvýšenie produktivity vo svojich firmách.

Stavebník stojí s telefónom pred regálom plného majetku

Zvýšenie produktivity vďaka minimalizácii prestojov

Vďaka HIlti ON! Track a aktívnemu sledovaniu majetku máte neustály prehľad, kde sa vaše stroje a iné pracovné vybavenie práve nachádzajú, nech už ste kdekoľvek. Hilti ON!Track je teraz možné vybaviť novým systémom pre sledovanie pomocou Bluetooth chytrých štítkov Hilti a Bluetooth bránami. Chytré štítky stačí zaregistrovať spoločne so strojom do systému a sú tak okamžite pripravené na použitie. Nepretržite vysielajú signál cez Bluetooth až do vzdialenosti 30 metrov.

Pomocou funkcie aktívneho sledovania máte možnosť kedykoľvek vyhľadať majetok v okolí. Ihneď na svojom počítači alebo v mobilnej aplikácii uvidíte presnú polohu každého zariadenia. To umožňuje napr. vykonať okamžitú kontrolu majetku vo vašom sklade, na pracovisku alebo vo vybavenej dodávke.

Dostupnosť a výber vhodného stroja vám tak umožní mať istotu a zároveň minimalizovať prestoje spôsobené napr. nevhodným výberom typu stroja.

Zobrazit video ON!Track
Dvaja muži v sklade s veľkým množstvom kufrov

Prehľadnosť a bezpečnosť práce

Kedy je potrebné zariadenie servisovať alebo skalibrovať? Kedy by si mal zamestnanec obnoviť svoje certifikáty a školenia? Vedia vaši zamestnanci, ktoré pracovné zariadenie je stále bezpečné používať?

Podľa vyhlášky slovenského úradu bezpečnosti práce musíte byť schopní kedykoľvek poskytnúť úplnú dokumentáciu o histórii kontrol vašich elektrických zariadení.

Hilti ON!Track vám automaticky pripomenie všetky dôležité naplánované kontroly a uchová bezpečnostné certifikáty a históriu vykonaných skúšok pre jednotlivé zariadenia. Týmto spôsobom môžete bez obáv a s minimom času splniť všetky požiadavky na dokumentáciu podľa slovenskej vyhlášky o bezpečnosti práce.

Pozrite sa na video, kde sa dozviete, ako firmy úspešne využívajú Hilti ON! Track.

Video PBW Group Video TatraClima
Regál plný rôznych strojov

Zníženie nečakaných výdavkov vďaka úplnej transparentnosti

S Hilti ON!Track si zaistíte väčšiu efektivitu v správe vášho vybavenia. Získate veľmi presný prehľad o tom, ktoré vybavenie vlastníte, ktoré ste niekomu zapožičali a ktoré máte v prenájme. Ďalej viete, ktoré stroje sa používajú najčastejšie a ktoré sú dlhšiu dobu v sklade. Vďaka tomu je ľahké optimalizovať vaše stroje a materiály tak, aby zodpovedali vašim potrebám.

Nepriame náklady sa znižujú aj vďaka zníženiu výdavkov na obstaranie, opravy alebo prenájom náhradného zariadenia.

Bluetooth štítky Hilti

AI T320

Optimalizujte váš strojový park s novými šikovnými štítkami

Chcete sa kedykoľvek dozvedieť, kde sa aký stroj nachádza? Žiadny problém!

S aplikáciou Hilti ON!Track v kombinácii s aktívnym sledovaním môžete kedykoľvek prehľadať svoje okolie a nájsť zariadenia vybavené Bluetooth štítkom. Polohu každého takto nájdeného zariadenia si môžete zobraziť na počítači alebo priamo v mobile.

 • Inteligentný štítok AI T320, je menší a má dlhšiu výdrž batérie
 • Analyzuje používanie zariadenia a poskytuje vám komplexné informácie
 • Identifikujte nepoužívané zariadenie na svojich pracoviskách pomocou nového štítku so zabudovaným senzorom
 • Vykonajte kontrolu zásob behom chvíľky pomocou technológie Bluetooth

AKO TO PREBIEHA? HILTI ON!TRACK V 4 KROKOCH

Ikona domu

1. Analýza súčasnej situácie

Vieme, že pre firmy je prechod na nový systém správy majetku veľkým rozhodnutím. Na začiatku preto vykonáme analýzu majetku a procesov vo vašej firme. Overíme, či a ako je možné digitalizovať správu majetku a spočítame návratnosť vašej investície.

Ikona metru

2. Nastavenie riešenia na mieru vášmu fungovaniu

Tím našich špecialistov spoločne s vami prispôsobí účet ON! Track na mieru fungovania vašej spoločnosti. Pomôžeme vám nastaviť software podľa vašich požiadaviek.

Ikona so štvorcami a šípkami

3. Implementácia Hilti ON!Track

Tím implementačných špecialistov pomôže označiť váš majetok robustnými štítkami, ktoré sú vyvinuté špeciálne na použitie v stavebníctve a priemysle. Potom budú informácie o majetku nahrané do vášho účtu Hilti ON!Track.

Ikona dvoch osôb

4. Školenie užívateľov a následná starostlivosť

Vašich zamestnancov na mieste preškolíme pre ovládanie systému ON!Track tak, aby poznali všetky relevantné funkcie webovej a mobilnej aplikácie ON!Track a vedeli, ako ich najefektívnejšie využívať. Samozrejmosťou je plná podpora našich špecialistov na telefóne.

ON!Track ako súčasť každodennej práce

Grafika stroje, helmy, hodin, kalendára a elektrického bubnu

Čo všetko môžete spravovať?

 • Majetok
 • Pracovné stroje
 • Spotrebný materiál
 • Súvisiace certifikáty a dokumenty k zariadeniu
 • Termíny kontroly, revízie a údržby - bez ohľadu na typ, model a výrobcu 
Rôzne typy štítkov Hilti

Aké vybavenie vám vieme poskytnúť?

 • Štítky s čiarovým/2D kódom
 • Aktívne bluetooth štítky
 • Cloudový software s prístupom 24 hodín denne
Počítač so zapnutou aplikáciou Hilti ON!Track

Akú podporu mi Hilti ponúka?

 • Konzultácie priamo na stavbe alebo u vás v kancelárii
 • Príspôsobenie systému
 • Kompletné nastavenie vrátane nahrávania dát a záznamu k vášmu majetku
 • Školenie všetkých užívateľov 
 • Podpora pre úpravy a zmeny systému
 • Zákaznícka podpora na telefóne alebo e-maile

Pre existujúcich zákazníkov Hilti ON!Track

Chcete viac informácií? Dohodnite si nezáväznú schôdzku

Predvedenie a konzultácia ON!Track

Chcete spravovať svoje vybavenie a certifikáty pomocou funkcie Hilti ON!Track? ON!Track vám kedykoľvek poskytne dôležité dáta. Aj mimo kancelárie ľahko dohľadáte, kedy a kde sa zariadenie používa alebo ktoré termíny údržby a kontroly majú byť dodržané. Radi vám predvedieme, ako byť ešte produktívnejší, ako ušetriť čas a znížiť náklady.

Máte záujem o Hilti ON!Track? Vyplňte tento formulár so žiadosťou o bezplatnú konzultáciu na Hilti ON!Track a my vás budeme kontaktovať.

Zdieľať