Skladník sa pozerá do mobilu v sklade pred regálmi

Správa majetku

Vyššia produktivita a menej prestojov vďaka digitálnej správe majetku

Stavebné firmy trávia v priemere približne 100 hodín mesačne dohľadávaním strateného vybavenia. Náklady za nákup dodatočných strojov a príslušenstva často rýchlo narastajú. Vyhnite sa nákladným prestojom, zvýšte vašu produktivitu a získajte väčší prehľad o vašom inventári a nákladoch vďaka digitálnemu riešeniu Hilti pre správu majetku a optimalizáciu strojového parku.

Majte vaše stroje pod kontrolou

Máte problémy s dohľadávaním strojov? Chýba vám prehľadná databáza pravidelných kontrol a revízií majetku? Zjednodušte tento proces vďaka softwaru na správu majetku ON!Track. Vďaka robustným štítkom na každom stroji a intuitívnemu softwaru sa kedykoľvek a odkiaľkoľvek dostanete k informáciám ohľadom vášho majetku. S ON!Trackom môžete taktiež spravovať spotrebný materiál tak, aby ste vždy mali dostatočné skladové zásoby.

Spravujte svoj majetok efektívne so službou ON!Track

Rýchlejšie opravy, menej prestojov

Stroje Hilti sú pripravené aj na tú najnáročnejšiu prácu. Napriek tomu sa občas stane, že musí stroj do servisu. Oprava stroja predstavuje neočakávanú komplikáciu a riziko prestojov a nedodržania termínov pre vaše realizačné tímy. Vďaka nášmu rýchlemu servisu je toto riziko minimálne. Objednajte si servis priamo na našich stránkach, v aplikácii Hilti Mobile alebo na našej zákazníckej linke a do 3 dní vám dovezieme opravený stroj späť.

Viac o servise Stiahnite si mobilnú aplikáciu

Žiadne dodatočné náklady za stroje

Plaťte len za stroje, ktoré skutočne potrebujete a majte tak svoje náklady pod kontrolou. Dohovorte si analýzu s našimi špecialistami a získajte návrh optimalizácie strojového parku šitý na mieru vašim potrebám. Chcete mať ešte väčšiu kontrolu nad nákladmi za stroje? S Hilti Fleet Managementom platíte iba mesačné poplatky počas trvania kontraktu bez nutnosti vysokej počiatočnej investície. Všetky dodatočné náklady za opravy a výmeny akumulátorov sa pre vás stanú minulosťou.

Spravujte svoje stroje pomocou služby Fleet Management Objednať analýzu strojového parku
muž v sklade dáva kufor so strojom do police

My sa staráme, vy môžete pracovať

Automatická kontrola stavu batérie a pokročilá diagnostika novej platformy Nuron

Stroje pre školy

Tools4Schools

Stroje pre školy

Dávame náradiu druhý život

Stredné odborné školy na Slovensku často využívajú neaktuálne vybavenie, ktoré neadekvátne pripravuje študentov na skutočnosť, ktorú stretávajú v praxi a na stavbách. V rámci nášho jedinečného projektu "Stroje pre školy" vybavujeme naše partnerské školy profesionálnym náradím z programu Fleet Management, čo pomáha zabezpečiť, že výuka zodpovedá najnovšiemu trendu v stavebníctve. Projekt je otvorený pre akúkoľvek štátnu školu s remeselným zameraním.

Zdieľať