Zamestnanec Hilti a stavebník idú smerom k stavbe so žeriavom

Zvýšte efektivitu vašich návrhov

Kvalitné technické riešenie aj pre tie najzložitejšie projekty

Efektívne navrhovať a určovať technické riešenia pre zložité stavebné projekty môže byť ťažké. Staňte sa partnerom Hilti a získajte odborné poradenstvo a ľahký prístup k príslušným technickým údajom o našich produktoch. Pomôžeme vám splniť požiadavky na bezpečnosť, presnosť, náklady aj kvalitu.

Podpora a technická knižnica

Naši technickí inžinieri vám môžu pomôcť počas tvorby projektu – od návrhu až po samotnú montáž a následnú prevádzku. V našich tímoch sú ako odborníci na projekčnú fázu, tak aj špecialisti na podporu na stavbách, ktorí sú pripravení vás podporiť pri realizácii daného riešenia. Navštívte naše intenetové stránky a preskúmajte našu technickú sekciu, vrátane vzdelávacej platformy Ask Hilti.

Kontaktovať našich inžinierov Stiahnuť certifikáty, technické podklady, špecifikácie, CAD detaily Navštíviť Ask Hilti Technická knižnica, katalógy a brožúry

Návrhový softvér a služby

Či už navrhujete kotvy do betónu alebo riešite upevnenie potrubia TZB, náš softvér pre návrh a modelovanie vám môže uľahčiť cestu k jednoduchému, precíznemu a bezpečnému riešeniu. Pre konkrétnu podporu využite náš softvér alebo si vyžiadajte ťahovú skúšku či konzultáciu priamo na stavbe.

PROFIS Engineering pre návrh kotvenia Služby modelovania a BIM Selektor protipožiarnych prestupov

Kontinuálne vzdelávanie

Majte prehľad o meniacich sa metódach návrhu a normách vďaka vzdelávacím kurzom a webinárom, aby ste mohli pracovať produktívnejšie. Na našej vzdelávacej platforme Ask Hilti ponúkame aktuálne webináre s odborným obsahom pre projektantov a inžinierov.

Nadchádzajúce webináre Bezplatný e-learning

Kľúčové činnosti

Ponúkame celú škálu technických riešení. Od dodatočne vlepovanej výstuže cez kotevné prvky až po protipožiarne systémy, ktoré vám pomôžu splniť požiadavky na bezpečnosť, presnosť, cenu aj kvalitu.

Kotevné platne Dodatočne vlepovaná výstuž Opláštenie

Segmenty stavebníctva

Chcete zvýšiť efektivitu návrhu pre svoje projekty? Ponúkame riešenie požiarnych upchávok, kotevnú techniku a upevňovacie systémy pre potrubia, ktoré sú pripravené na jednoduchšiu prácu na vašich projektoch.

Mosty a viadukty Tunely

Software PROFIS Engineering

Software pro rychlejší a přesnější vlepování výztuže a návrh kotevních systémů

Zdieľať