Selektor - inštruktážne video

Odborník na požiarnu ochranu

Hľadajte riešenia požiarnej ochrany pomocou Selektoru protipožiarnych prestupov

Venujte menej času dlhým a zložitým hľadaniam schválení požiarnych riešení a namiesto toho sa zamerajte na efektívnejšie dokončenie projektov. Teraz môžu odborníci v oblasti požiarnych tesnení, dodávatelia a projektanti TZB plánovať, inštalovať a spravovať projekty v súlade s predpismi požiarnych prestupov len na pár kliknutí.

Ako vám selektor protipožiarnych prestupov pomôže?

ikona fajky

Zjednodušte si prácu

Snažíte sa dešifrovať zložité schválenia? Jednoducho zvoľte parametre, ktoré zodpovedajú stavu vašej stavby, a Selektor okamžite odporučí schválené riešenia.

ikona sprinkleru

Istota správneho riešenia

Predstavte si, že viete, že každé protipožiarne riešenie, ktoré ste si vybrali, je v súlade s normami a že ho môžete jednoducho uložiť do cloudu, aby ste k nemu v budúcnosti mali prístup alebo ho mohli zdieľať so zainteresovanými stranami.

ikona hodín

Rozhodujte sa rýchlejšie

Rýchlo nájdite správne a schválené riešenie s viac ako 2 miliónmi kombinácií inštalácií.

Zvládnite viac so selektorom protipožiarnych prestupov

Snímka obrazovky digitálnej knižnice schválení Selektora protipožiarnych prestupov

Knižnica digitálnych schválení

Získajte prístup k aktuálnej knižnici schválení s viac ako tisíckou digitalizovaných ETA schválení a viac ako 5 000 detailmi pre každé riešenie.

Návrh Selektora protipožiarnych prestupov a pomocník

Intuitívne funkcie vyhľadávania

Zvoľte si funkciu vyhľadávania, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu pracovnému postupu a potrebám: riadené (obrázky), rozšírené (viaceré filtre) alebo priame vyhľadávanie.

Panel projektu Selektora protipožiarnych prestupov

Manažment projektu požiarnej ochrany

Priraďte svoje protipožiarne riešenia cloudovým projektom, ku ktorým máte prístup odkiaľkoľvek alebo ich môžete zdieľať s realizátormi a revíznymi technikmi.

Riešenie pre automatickú detekciu

Nástroj na tvorbu prehľadov (už čoskoro)

Vytvorte profesionálnu správu s protipožiarnymi riešeniami, s titulnou stranou, s projektovými dokumentami a informáciami o schváleniach a produktoch.

Odhad ceny Selektora protipožiarnych prestupov

Odhad nákladov a materiálov (už čoskoro)

Získajte prehľad o svojich nákladoch vygenerovaním zoznamu materiálu, ktorý obsahuje odhadované množstvá protipožiarneho materiálu.

Selektor protipožiarnych prestupov na displeji tabletu

Mobilná aplikácia (už čoskoro)

Spravujte a zdieľajte svoje projekty, vyhľadávajte produkty a schválenia a ďalšie z pohodlia svojho mobilného zariadenia.

Zdieľať