Digitálne vymeriavacie prístroje

Objavte, ako sú naše totálne stanice navrhnuté, aby mohli byť intuitívne ovládané pre označenie bodov a dispozičné navrhovanie stavieb, v exteriéri ako aj v interiéri a na strechách, stenách alebo stropoch

Objavte, ako sú naše totálne stanice navrhnuté, aby mohli byť intuitívne ovládané pre označenie bodov a dispozičné navrhovanie stavieb, v exteriéri ako aj v interiéri a na strechách, stenách alebo stropoch
PLT 400-2 SYSTÉM PRE VYMERIAVANIE Všestranný a ľahko použiteľný systém na vymeriavanie, ktorý je ovládateľný jednou osobou, s presnosťou merania uhlov až 2" " a s predĺženým dosahom pre rýchlejšie vymeriavanie polôh na stavbe
PLT 400-4 SYSTÉM NA VYMERIAVANIE Všestranný a ľahko použiteľný systém na vymeriavanie, ktorý je ovládateľný jednou osobou, s presnosťou merania uhlov až 4" " a s predĺženým dosahom pre rýchlejšie vymeriavanie polôh na stavenisku
Image alt text (optional)

Stavebná totálna stanica

Vytyčovanie stavieb je vďaka nám jednoduchšie a presnejšie

Stavebná totálna stanica nám vďaka svojej jednoduchosti a presnosti pomáha zrýchlovať procesy a taktiež eliminovať časté chyby na stavbe. Prácu, ktorú štandardne robia dvaja pracovníci, ako je vytyčovanie bednenia, kotviacich bodov, stĺpov alebo interiérových stien, môže pomocou PLT robiť len jeden pracovník.

PLT 300 a PLT 400 sme navrhli pre každodenné užívanie priamo na stavbe. Tieto stavebné totálne stanice sú efektívne a presné a užívateľsky veľmi priateľné. Intuitívne rozhranie Vám umožňuje začať s vytyčovaním veľmi rýchlo. 

Vlastnosti PLT

ikona tabletu

VÝKONNÝ OVLÁDACÍ TABLET S 10" DISPLEJOM

POKROČILÉ TRACKOVANIE ODRAZOVÉHO HRANOLU

PRACOVNÝ ROZSAH OD 2 DO 300 METROV

ikona wifi

MULTIKANÁLOVÁ KOMUNIKÁCIA CEZ WIFI

PLNOAUTOMATICKÉ KALIBRÁCIE

Ikona staveniska

ROZHRANIE VYTVORENÉ PRE STAVEBNÝ SEKTOR

Skúsenosti zákazníkov s PLT 300

Skúsenosti zákazníkov

Profesionálni geodeti taktiež využívajú pre svoju prácu totálne stanice. Táto klasická technológia je však pre potreby stavbyvedúceho alebo majstra často zbytočne zložitá.

Preto sme vyvinuli náš software, ktorý umožňuje rychlé a presné nastavenie bez ohľadu na úroveň vaších znalostí v oblasti vytyčovania a merania. PLT má automatickú niveláciu a kompenzáciu náklonu, aby sme sa vyhli ručnému nastavovaniu a vzniku možných chýb.

Pokročilé riešenie vymeriavania

Rýchlejšie vytyčovanie stavieb

Náš užívateľsky prívetivý systém v kombinácii s pokročilou vytyčovacou stanicou a intuitívnym softvérom, vám zabezpečí rýchlosť a presnosť na stavbe.

Ďalšie riešenie digitálneho vymeriavania

BIM-to-Field riešenie

Digitalizácia stavebných procesov

Vďaka každodennému používaniu týchto digitálnych procesov, môžete s poloautonómnym vŕtacím robotom, Hilti Jaibot, posunúť vašu prácu na ďalšiu úroveň.

BIM-to-Field riešenie

Fleet Management

Staráme sa o vaše stroje, aby ste sa mohli venovať svojim zákazkám

Zjednodušte si administratívu a finančné plánovanie vďaka našej službe Fleet Management. Plaťte za svoje stroje mesačný poplatok a my zariadime zvyšok. Doba dodatočných nákladov za stroje je u konca.

Viac o Fleet Managemente

Zažiadajte o ukážku priamo u vás na stavbe