Technická literatúra pre dodatočne vlepovanú výstuž

 • Katalog pro projektanty

  Katalóg pre projektantov

  Katalóg technických aplikácií, produktov a služieb pre projektantov – služby, laserové diaľkomery a detekčné prístroje, priama montáž, kotviaca technika, montážne systémy, systémy požiarnej ochrany.

  Stiahnuť
  Technický manuál kotevní techniky

  Technický manuál kotviacej techniky

  Podrobný manuál kotviacej techniky obsahujúci detailné technické informácie návrhu kotviacich systémov a dodatočne vlepovanej výstuže. Princípy fungovania, požiarna odolnosť, technické dáta mechanických a chemických kotiev a dodatočne vlepovanej výstuže.

  Stiahnuť (anglicky)
  Technický manuál pro návrh dodatečně vlepované betonářské výztuže

  Technický manuál pre návrh dodatočne vlepovanej betonárskej výstuže

  Technický manuál obsahujúci detailné informácie návrhu dodatočne vlepovanej výstuže. Kľúčové aspekty navrhovania a osadenia dodatočne vlepovanej výstuže. Príklady konkrétnych návrhov a vzorových špecifikácií konkrétnych chemických hmôt.

  Stiahnuť (anglicky)
  Technický manuál Dodatečně osazovaná smyková výztuž proti propíchnutí

  Technický manuál - dodatočne osadzovaná šmyková výstuž proti prepichnutiu

  Technológia dodatočne vlepovanej šmykovej výstuže proti prepichnutiu. Metodika návrhu, rozsah aplikácie, výhody dodatočne osadzovanej výstuže proti prepichnutiu. Ukážky návrhov a vzorových špecifikácií.

  Stiahnuť (anglicky)
  Technický manuál zesilování betonových konstrukcí pomocí nabetonovaných vrstev

  Technický manuál zosilňovania betónových konštrukcií pomocou nadbetónovaných vrstiev

  Technologický manuál pre zosilňovanie a rekonštrukcie pomocou nadbetónovaných vrstiev pre mosty, tunely a ostatné inžinierske stavby. Konštrukčné zásady a navrhovanie. Ukážky návrhov a vzorových špecifikácií.

  Stiahnuť (anglicky)
  Please enter alternative text here (optional)

  Technický manuál zosilňovania betónových konštrukcií pomocou nadbetónovaných vrstiev s HCC-K konektormi a výstužou

  Technologický manuál pre zosilňovanie a rekonštrukcie pomocou nadbetónovaných vrstiev pre mosty, tunely a ostatné inžinierske stavby. Konštrukčné zásady navrhovania spriahnuté s konektormi HCC-K alebo betonárskou výstužou. Ukážky návrhov a vzorových výpočtov.

  Stiahnuť (anglicky)
  Hilti technická knižnica

  Technická knižnica

  Naša technická knižnica Hilti obsahuje technické údaje a dokumenty, ktoré vám pomôžu s vaším stavebným projektom. Jej súčasťou sú produktové brožúry, schvaľovacia a kontrolná dokumentácia a pokyny na použitie.

  Viac informácií

Zdieľať