Hillti Online

Objavte výhody Hilti účtu

Premýšľate o vytvorení účtu na Hilti.sk? Neváhajte!

  • Zobrazte si ceny pre vašu firmu.
  • Využívajte nákupné zoznamy a nedávno zakúpené položky.
  • Vybavte si opravu online pomocou niekoľkých kliknutí.
  • Majte kontrolu nad objednávkami, faktúrami a strojovým parkom.

To však zďaleka nie je všetko! Viac výhod nájdete nižšie.

Výhody účtu Hilti

ikona vŕtačky

Spravujte svoj strojový park

Zo svojho účtu máte prístup k zoznamu strojov, ktoré ste si u nás zakúpili alebo ktoré máte vo Fleet Managemente. Informácie o strojoch je možné filtrovať alebo prípadne stiahnuť napríklad na účely inventúry. Vždy tak budete mať prehľad o produktoch Hilti zo svojho strojového parku.

 ikona opravy

Oprava strojov online

Pomocou účtu Hilti môžete požiadať o opravu stroja. Stačí pár kliknutí a my si ho prídeme vyzdvihnúť z vašej stavby. Stroj opravíme a dovezieme späť priamo tam, kam potrebujete. Nie je nič jednoduchšie!

Ikona peňazí

Ceny šité na mieru

Po prihlásení budete môcť okamžite uvidíte ceny nastavené pre vašu firmu. Jednoducho vyplňte formulár s údajmi o vašej spoločnosti a my sa postaráme o zvyšok!

 ikona košíka

Online objednávky

Stretnutie s obchodníkom alebo dohováranie nákupu požadovaných artiklov nie je vždy to najlepšie riešenie. Objednávajte stroje aj iný materiál kedykoľvek a kdekoľvek iba s pomocou počítača alebo smartfónu!

Buďte vždy v obraze

Po prihlásení môžete spravovať svoje GDPR súhlasy a byť tak vždy v obraze ohľadom noviniek Hilti! Udelením súhlasu budete môcť dostávať aktuality o plánovaných akciách a webinároch alebo uvedenie nových produktov a služieb.

Spravovať odbery

Zaregistrujte sa teraz a začnite využívať výhody spojené s účtom Hilti

Zdieľať