nové
SPX diamantový kotúč na tvrdú dlažbu
Jedinečný diamantový kotúč na zaistenie vynikajúcej účinnosti rezania do tvrdých materiálov, napr. do vysoko spekaných dlaždíc a žuly
- Typ prístroja: Uhlová brúska
- Základný materiál: Obklady a dlaždice
- Produktová trieda: Ultimate
ultimate
Technické údaje
Typ prístroja
Uhlová brúska
Základný materiál
Obklady a dlaždice
Produktová trieda
Ultimate
Prevádzka vo vlhkých alebo suchých podmienkach
Suchý
Vlastnosti a použitia
Vlastnosti
- Navrhnuté na zvýšenie produktivity pri každodennom rezaní všetkých obkladov, a to aj tých najtvrdších a najhrubších
- Dizajn okraja optimalizovaný na čistejšie rezanie a menšie štiepenie tvrdého obkladu
Použitia
- Rezanie, úprava veľkosti a tvaru tvrdých obkladov
- Na použitie so všetkými uhlovými brúskami Hilti
Informácie o schválení alebo certifikáte nájdete v jednotlivých položkách.
Poradenstvo a podpora
Chcete interaktívnu ukážku tohto produktu? Stretnite sa s niektorým z našich odborníkov na produkt, aby ste si ho mohli bezplatne a prakticky prezrieť.
Pomocou tohto nástroja na okamžité zasielanie správ získate jednoduchý a rýchly prístup k nášmu zákazníckemu servisu. Táto služba je k dispozícii počas pracovnej doby od 8:00 do 17:00.
Zavoláme vám späť a spojíme vás s jedným z našich kompetentných poradcov Hilti. Budeme vás kontaktovať do niekoľkých minút počas pracovnej doby od 8:00 do 17:00.