Laserové nivelačné prístroje

Preskúmajte náš sortiment laserov, optických vodováh a ďalších štandardných nástrojov na intuitívne vyrovnávanie, vymedzovanie a zarovnávanie

Preskúmajte náš sortiment laserov, optických vodováh a ďalších štandardných nástrojov na intuitívne vyrovnávanie, vymedzovanie a zarovnávanie
PM 30-MG Multilíniový laser Kompaktný multilíniový laser - 3x360° samonivelačné zelené línie pre rýchlejšiu niveláciu, vyrovnávanie a vymedzovanie (batériová platforma 12 V)
Multilíniový laser PM 40-MG Multilíniový laser so 4 líniami pre inštalatérske, nivelačné, vyrovnávacie a vymedzovacie práce s zeleným lúčom
Líniový laser PM 2-L Líniový laser s dvomi líniami na nivelačné, vyrovnávacie a vymedzovacie práce s červeným lúčom
Potrubný laser PP 100 Potrubný laser s funkciou automatického zarovnávania, zeleným lúčom a diaľkovým ovládaním na rýchlejšie a presnejšie vyrovnávanie a zarovnávanie potrubia
Exteriérový rotačný laser PR 2-HS A12 Robustný exteriérový rotačný laser s funkciou ochrany proti nárazom 360° a s rýchlym nabíjaním Li-ion akumulátora, pre horizontálne aplikácie a ručné aplikácie na sklonoch
Teodolit POT 10 Teodolit s 30 násobným zväčšením pre nivelovanie a zarovnávanie konštrukčných prvkov a svahov
Rotačný laser na stavbe

Rotačné lasery

Lasery, čo niečo vydržia

Prenášajte výšky a vytyčujte vaše projekty rýchlejšie a presnejšie vďaka rotačným hlavám Hilti. Na naše lasery sa môžete spoľahnúť, keďže boli vyvinuté na to, aby vdržali aj náročné podmienky na stavbe. Vďaka tomu, vás vo vašej práci nezastaví ani pád rotačnej hlavy zo stativu.

Zažite precíznosť s rotačnými hlavami Hilti

Spoľahlivá záruka, podpora zo strany obchodníkov a zákazníckeho servisu a pravidelná kontrola merania presnosti. Presvedčte sa sami, že naše lasery sú jednoduché na ovládanie a že dokážu urýchliť najnáročnejšie procesy na stavbe. 

Laser PR 2-HS A12

PR 2-HS A12

Rotačná hlava PR 2-HS nám ponúka presnosť a vďaka technológii PulsePower viditeľnosť počas celého dňa. Robustné telo z kvalitných materiálov chráni vnútro laseru, zatiaľčo vnútro laseru je bezpečne chránené pred vibráciami pre vyšší výkon a presnosť merania.

Viac informácií Požiadať o predvedenie na stavbe
Laser PR 30-HVS A12

PR 30-HVS A12

Ak od laseru potrebujete aj sklony a kontrolu pravých uhlov, tak PR 30-HVS ponúka okrem prenášania výšok, aj nastavenie sklonov v % a °, zvislé zarovnávanie a vytyčovanie pravých uhlov. S pomocou laserového prijímaču dokážete pracovať s laserovým lúčom až v rozsahu 600 m.

Viac informácií Požiadať o predvedenie na stavbe
Laser PR 300-HV2S

PR 300-HV2S

Výzvy ako rampy, parkoviská, cesty, kde je potreba dvojosvé sklony, zvládne PR 300-HV2S v jednom zadaní. Digitálne zadávanie sklonu v dvoch osiach, automatická kontrola sklonu a jedinečná funkcia automatického E-targetingu, umožňuje vykonávať všetky nivelačné práce jednou osobou.

Viac informácií Požiadať o predvedenie na stavbe

VLASTNOSTI A VÝHODY HILTI ROTAČNÝCH LASEROV

Loading
meranie s rotačným laserom

Červené rotačné lasery

Vyrobené pre náročné podmienky na stavbách

Červený lúč je menej náročný na spotrebu batérie, tým nám zabezpečí čo najdlhšiu provoznú dobu na jedno nabitie. Exteriérové lasery sa používajú s prijímačom, ktorý zväčšuje rozsah práce až na 600 m. Na prijímači dokážeme nastaviť citlivosť merania a rovnako zmeniť jednotky z mm na cm, poprípade palce. 

Meranie zeleným laserom

Zelené rotačné lasery

4x lepšia viditeľnosť na prácu v interiéri

Na prácu v interiéri, kde sa dbá na vysokú presnosť, je vhodné zvoliť variantu rotačnej hlavy. Pri práci s prijímačom môže byť dosah až 150 m pri presnosti +/- 1 mm na 10 m.