Príklepové vrtáky

Ukážte mi príklepové vrtáky navrhnuté na výborné vŕtanie do betónu a železobetónu s použitím vŕtacích kladív (SDS Plus a SDS Max)

Ukážte mi príklepové vrtáky navrhnuté na výborné vŕtanie do betónu a železobetónu s použitím vŕtacích kladív (SDS Plus a SDS Max)
Späť na produkty ()
Porovnať
Produkty ()
Vrtáky do betónu

Nová generácia vrtákov je tu

Na naše nové vrtáky SDS Plus a SDS Max sa môžete spoľahnúť

Na základe spätnej väzby od zákazníkov sme vyvinuli dva rady vrtákov. Cenovo dostupnejší rad Premium oceníte pre jeho spoľahlivosť pri bežnom vŕtaní.

Najvyšší výkon a životnosť pre náročné vŕtanie prináša rad Ultimate. Štvorbrité SDS plus a SDS max vrtáky prešli technologickou inováciou a vďaka unikátnej technológii zvárania (TCR) a technológii riadeného guličkovania sme dosiahli robustnejšie prepojenie hlavy so skrutkovicou a vyššiu mechanickú a koróznu odolnosť.

Navyše čím väčšie balenie Utlimate vrtákov si zakúpite, tým viac na väčšom balení ušetríte.

Čím väčšie balenie, tým lepšia cena

Ušetrite na našom spotrebnom materiáli s výhodnou cenou za väčšie balenie

Multibalení Hilti vrtáků

TE-CX (SDS plus)

Hilti SDS Plus TE-CX vrták

Ultimate

TE-CX je štvorbritý vrták určený na vŕtanie kotevných otvorov do betónu s výstužou. Jeho pevná karbidová hlava poskytuje presnosť potrebnú pri tejto úlohe a je odolná voči opotrebovaniu, čím sa predlžuje životnosť vrtáka. Dizajn drážky na špirále urýchľuje proces vŕtania tým, že umožňuje efektívne odstraňovanie prachu a betónu z otvoru.

Do obchodu

TE-YX (SDS max)

TE-YX vrták Hilti

Ultimate

S dvojbritým vrtákom môže pri kontakte s výstužou dôjsť k zaseknutiu alebo poškodeniu hlavy vrtáka. Naše Ultimate vrtáky TE-YX majú štvorbritú alebo šesťbritú hlavu. Vďaka nej vydržia vrtáky oveľa viac stretov s výstužou bez zníženia ich životnosti. Ich odolnosťou sme si takí istí, že na ne dokonca ponúkame záruku.

Bezkonkurenčná rýchlosť vŕtania zaručuje konštrukcia špirály HEMA, ktorá umožňuje efektívne odstraňovanie prachu. Konvexný spojovací koniec zaisťuje optimálny prenos energie medzi nástrojom a vrtákom.

Do obchodu

TE-C (SDS plus)

SDS plus vrták

Premium

Alternatívou k Ultimate radu vrtákov sú naše vrtáky TE-C. Sú ideálne na použitie s ľahkým elektrickým náradím pri použití do betónu a iných murovacích materiálov. Dvojitá hlava vrtáka prechádza priamo do robustnej špirály na nepretržité a rýchle vŕtanie.

Do obchodu

TE-Y (SDS max)

SDS Max vrták

Premium

Pokiaľ pre váš projekt nepotrebujete Ultimate rad vrtákov, ich sesterský produkt TE-Y to zvládne. TE-Y sa vyznačuje tradičnou dvojbritovou hlavou s pridaním dvoch bočných britov pre zvýšenie rýchlosti a životnosti.

Do obchodu

Výber je na vás. Naši obchodní poradcovia Hilti vám radi predvedú všetky vrtáky priamo na stavbe, aby ste našli ideálny nástroj pre váš projekt za adekvátnu cenu. Pre viac informácií nás kontaktujte ešte dnes.

Spotrebný materiál Hilti

Multibalenie spotrebného materiálu

Väčšia stavba? Nakupujete na sklad? Pozrite sa, ako ušetriť nákupom väčšieho množstva spotrebného materiálu. Zároveň sme zjednodušili značenie produktových línií, aby bolo nakupovanie zase o niečo jednoduchšie.

Viac informácií
Prihláste sa pre pokračovanie