Pracovník zákaznického servisu se sluchátky

Kontakty a predajné kanály

Kde nakupovať a ako nás kontaktovať

Obchodní poradcovia

Naši špecializovaní obchodní poradcovia s vami a vašim tímom spolupracujú priamo na stavbe a pomáhajú vám zvoliť správne riešenie pre váš projekt. Zistite viac o najnovších inováciách produktov a služieb Hilti a požiadajte svojho obchodného poradcu Hilti o viac informácií alebo ukážku priamo na stavbe.

Kontaktujte nás

Webové stránky Hilti

Na našich stránkach môžete nakúpiť všetky produkty Hilti online 24 hodín denne 7 dní v týždni, či už ste v kancelárii alebo na stavbe - všetko z vášho telefónu, počítača alebo tabletu. Súčasťou stránok je aj množstvo návodov a technických dokumentov, vrátane rozsiahlej technickej knižnice obsahujúcej objekty BIM/CAD.

Zaregistrovať sa / Prihlásiť sa Návody a časté otázky

Zákaznícka linka

Tím zákazníckej linky Hilti je tu, aby vám pomohol viac, než len s objednávaním. Členovia tímu zákazníckej linky poznajú naše produkty, software a služby do detailu a vždy dokážu navrhnúť to správne riešenie pre váš projekt.

Kontaktujte nás - 800 11 55 99

Hilti store

Predajne Hilti sú oveľa viac než len výstavné a predajné miesta produktov Hilti. Naše predajné tímy vám poradia, ktoré produkty alebo stroje najviac zodpovedajú vašim potrebám. Sme pripravení vám všetko na mieste vysvetliť a názorne predviesť.

Nájsť najbližšiu predajňu

Stavebniny DEK

Vybraný sortiment Hilti môžete zakúpiť aj na pobočkách Stavebnín DEK. Navyše nakupujete za nami odporúčané ceny, na ktoré ste už zvyknutí. Takto máte produkty Hilti dostupné presne tam, kde ich práve potrebujete.

Partnerské požičovne

Na pobočkách partnerských požičovní si môžete zapožičať najvhodnejší stroj pre vašu aplikáciu, ktorý vám pomôže vybrať skúsený a preškolený personál.

Zdieľať