Prehľad o vašich Hilti strojoch na dosah ruky

Čo je to za stroj? Ako sa rozhodnúť, či je potrebné stroj opraviť? Kde nájdem návod k stroju? Kde môžem získať ďalšie informácie o službách k strojom? Buďte bez obáv – s aplikáciou Hilti Connect pre vás máme riešenie!

Aplikácia Hilti Connect

Aplikácia Hilti Connect poskytuje okamžitý prístup k jedinečným údajom o náradí, ktoré vám pomôžu prijímať na stavbe rýchle rozhodnutia. Udržujte si prehľad o stave servisu vášho náradia a históriu jeho opráv. Získajte okamžitý prístup k relevantným videám „Ako na to“ a príručkám. Alebo sa pozrite na súvisiace produkty, ktoré vám pomôžu odviesť prácu efektívnejšie. Zariaďte vyzdvihnutie náradia za účelom opravy alebo vykonanie údržby, nech už sa nachádzate kdekoľvek.

Všetky informácie sú uložené na štítku v náradí, ktorý vám umožní náradie ľahko identifikovať a poskytne prístup k všetkým jeho jedinečným informáciám, aj keď je sériové číslo nečitateľné. Všetko, čo k tomu potrebujete, je len aplikácia Hilti Connect vo vašom smartfóne – žiadne ďalšie zariadenia alebo iné kroky nie sú potrebné! 

Aplikácia Hilti Connect identifikuje vaše náradie
1 / 7
Máte problémy s identifikáciou náradia?

Hilti Connect vaše náradie identifikuje a priamo na mieste poskytne nasledujúce informácie: typ náradia, sériové číslo, názov spoločnosti / majiteľa, dátum zaobstarania atď.

Aplikácia Hilti Connect – stav servisu náradia
2 / 7
Chcete skontrolovať, aký je stav servisu náradia?

Udržujte si prehľad o stave servisu, vrátane vypršania servisných lehôt a ďalších užitočných servisných informácii.

Aplikácia Hilti Connect – funkcia zaistenia servisu náradia
3 / 7
Nastal už čas poslať vaše náradie do servisu?

Ľahko si naplánujte vyzdvihnutie náradia do servisu.

Aplikácia Hilti Connect – funkcia opravy a výmeny
4 / 7
Opraviť alebo vymeniť?

Zobrazuje dátum poslednej opravy, počet opráv a celkovú čiastku utratenú za opravy. Poskytuje vám dokonalý prehlaď k prijímaniu informovaných rozhodnutí.

Aplikácia Hilti Connect – tipy na prácu s náradím
5 / 7
Hľadáte tipy na prácu s náradím?

Okamžitý prístup k videám „Ako na to“ pre konkrétne situácie a k pokynom na používanie.

Aplikácia Hilti Connect – príslušenstvo k náradiu
6 / 7
Hľadáte k náradiu vhodné príslušenstvo?

Hilti Connect odporúča to najlepšie príslušenstvo alebo súvisiace produkty pre použitie na vašej stavbe a uľahčuje nákup priamo on-line.

Aplikácia Hilti Connect – využitie náradia
7 / 7
Chcete sledovať využitie náradia?

Aplikácia Hilti Connect sleduje využitie u vybraného sortimentu náradia, ako je náradie na priamu montáž, a upozorní vás, keď náradie potrebuje vyčistiť alebo vykonať údržbu.

Služby k strojom Hilti

Zdieľať