Aktuálne informácie

Možnosti nákupu Hilti produktov

Nákup alebo servis strojov pohodlne online!

2. - 3. 9. 2021 budú mimoriadne uzavreté všetky predajne Hilti

OD 1. 2. 2021 ZATVÁRAME HILTI STORE ŽILINA

Dovoľte nám, informovať Vás o uzatvorení žilinskej predajne Hilti, na ulici Priemyselná 8650/1A v Žiline k 1. 2. 2021. K tomuto kroku sme sa rozhodli v rámci našej firemnej stratégie, kedy investujeme a rozširujeme tím špecializovaných obchodných poradcov v žilinskom regióne. Rovnako ako doteraz chceme byť pre Vás tým najlepším obchodným partnerom a dodávať špičkové produkty a služby na trh.

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá, a preto aj naďalej je Váš Hilti obchodný poradca pripravený Vám kedykoľvek a kdekoľvek predstaviť inovatívne produkty a služby.

Okrem obchodného poradcu môžete pre výber vhodného produktu, produktového poradenstva, objednanie tovaru alebo servisu stroja kontaktovať našu bezplatnú Zákaznícku linku na čísle 0800 11 55 99 alebo navštíviť naše webové stránky www.hilti.sk

Aktualizované dňa 11.2.2021

Vážený obchodný partner,
robíme všetko pre to, aby sme pre Vás zabezpečili naše produkty a služby, na ktoré ste zvyknutí, aby tak práce na vašich projektoch neboli obmedzované. Napriek našej snahe sme nútení prijať v súvislosti s aktuálnou situáciou dôležité opatrenia týkajúce sa predaja.

Nákup online na www.hilti.sk a v mobilných aplikáciách

V súčasnej situácii je tento spôsob nákupu ten najjednoduchší a najbezpečnejší. Objednávky bezodkladne spracovávame a doručujeme do 2 dní na Vami určenú adresu. V prípade objednávky špeciálnych artiklov alebo artiklov väčších rozmerov a objemu riešime doručenie individuálne.

Obchodní a technickí poradcovia Hilti

Ak máte akékoľvek otázky na našich technických a obchodných poradcov, neváhajte sa na nich obrátiť telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Ich zdravie je pre nás priorita, a tak osobné stretnutia na stavbách odporúčame len v nevyhnutných prípadoch a po zhodnotení závažnosti situácie oboch zúčastnených strán a pri dodržaní všetkých prijatých preventívnych hygienických opatrení.

Zákaznícka linka - 0800 11 55 99

Kolegovia a kolegyne zo zákazníckej linky sú i naďalej pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Po-Pia: 7:00 - 16:00

Predajne Hilti

Od 1.4.2020 sú predajne Hilti otvorené nad rámec hygienických opatrení vydaných ÚVZ SR. Pre urýchlenie vášho nákupu, prosím zvoľte službu Klikni a vyzdvihni – objednajte online a vyzdvihnite na predajni. Prijímanie strojov do servisu cez predajne Hilti aj naďalej neje možné.


Prodejny Hilti sú otvorené formou výdajní v štandardných otváracích hodinách.

Servis

Veríme, že aj v rámci aktuálnej situácie servis Vašich strojov vyriešime do 3 dní, no záväzok "3 dni alebo zadarmo" nemôžeme aktuálne garantovať. Servis Vašich strojov si môžete objednať prostredníctvom www.hilti.sk a zákazníckej linky 0800 11 55 99. Odovzdať stroje do servisu v našich predajniach nie je v súčasnosti možné.

Veríme, že súčasnú neľahkú situáciu spoločne v zdraví zvládneme.

Váš Hilti tím

Zdieľať