Aktuálne informácie

Možnosti nákupu Hilti produktov počas mimoriadneho opatrenia

Nákup alebo servis strojov pohodlne online!

Aktualizované dňa 14.10.2020

Vážený obchodný partner,
robíme všetko pre to, aby sme pre Vás zabezpečili naše produkty a služby, na ktoré ste zvyknutí, aby tak práce na vašich projektoch neboli obmedzované. Napriek našej snahe sme nútení prijať v súvislosti s aktuálnou situáciou dôležité opatrenia týkajúce sa predaja.

Nákup online na www.hilti.sk a v mobilných aplikáciách

V súčasnej situácii je tento spôsob nákupu ten najjednoduchší a najbezpečnejší. Objednávky bezodkladne spracovávame a doručujeme do 2 dní na Vami určenú adresu. V prípade objednávky špeciálnych artiklov alebo artiklov väčších rozmerov a objemu riešime doručenie individuálne.

Obchodní a technickí poradcovia Hilti

Ak máte akékoľvek otázky na našich technických a obchodných poradcov, neváhajte sa na nich obrátiť telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Ich zdravie je pre nás priorita, a tak osobné stretnutia na stavbách odporúčame len v nevyhnutných prípadoch a po zhodnotení závažnosti situácie oboch zúčastnených strán a pri dodržaní všetkých prijatých preventívnych hygienických opatrení.

Zákaznícka linka - 0800 11 55 99

Kolegovia a kolegyne zo zákazníckej linky sú i naďalej pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Po-Pia: 7:00 - 16:00

Predajne Hilti

Od 1.4.2020 sú predajne Hilti otvorené nad rámec hygienických opatrení vydaných ÚVZ SR. Pre urýchlenie vášho nákupu, prosím zvoľte službu Klikni a vyzdvihni – objednajte online a vyzdvihnite na predajni. Prijímanie strojov do servisu cez predajne Hilti aj naďalej neje možné.

Servis

Veríme, že aj v rámci aktuálnej situácie servis Vašich strojov vyriešime do 3 dní, no záväzok "3 dni alebo zadarmo" nemôžeme aktuálne garantovať. Servis Vašich strojov si môžete objednať prostredníctvom www.hilti.sk a zákazníckej linky 0800 11 55 99. Odovzdať stroje do servisu v našich predajniach nie je v súčasnosti možné.

Veríme, že súčasnú neľahkú situáciu spoločne v zdraví zvládneme.

Váš Hilti tím

Zdieľať