Ako navrhovať aplikácie s upevňovacími lištami

Hilti PROFIS Anchor Channel

Hilti PROFIS Anchor Channel software

Pri návrhu fasád, výťahových šácht a iných aplikácií s upevňovacími lištami môžete čerpať nielen zo svojej praxe, ale aj zo skúseností spoločnosti Hilti.

Softvér pre navrhovanie Hilti PROFIS Anchor Channel zahŕňa celý rad metód návrhu. Patria medzi ne medzinárodné normy ACI, EOTA, CEN a SA-TS101 alebo návrh vlastnými metódami Hilti, ktoré stavia na viac než 60 rokoch výskumu a praktických skúseností s kotvami.

Softvér Hilti PROFIS Anchor Channel pomáha šetriť čas:

  • Nachádzajte riešenia rýchlejšie so softvérom Hilti PROFIS Anchor Channel s využitím funkcie prispôsobenia geometrie (Geometry Adjustment).
  • Optimalizačné funkcie vám pomôžu nájsť vhodné riešenia pre vašu aplikáciu.
  • S využitím funkcie vlastnej geometrie môžete tiež zadávať špeciálne kotviace platne.

Hilti PROFIS Anchor Channel sa používa na celom svete. Boli ním navrhnuté dôležité prvky veľkých konštrukcií aj mrakodrapov v Hongkongu, Číne, na Strednom východe alebo v Spojených štátoch.

Ak potrebujete pomôcť, môžeme vám tiež ponúknuť lokálne odborné poradenstvo Hilti.

Ak pracujete na nejakom zvlášť odvážnom projekte alebo špeciálnej stavbe, môžu vás podporiť naši medzinárodní technickí inžinieri. Pomôžu vám stanoviť hranice bezpečného použitia našich upevňovacích líšt a súvisiacich riešení Hilti.

PRÍSTUP K SOFTVÉRU HILTI PROFIS ANCHOR CHANNEL

Softvér Hilti PROFIS Anchor Channel môžete získať bezplatne tu na portáli Hilti Online. Stačí sa zaregistrovať alebo prihlásiť.

TECHNICKÁ PODPORA HILTI

Hilti technickí poradcovia vám pomôžu navrhnúť riešenie pre systémy s upevňovacími lištami. Ak máte záujem o ďalšie informácie, obráťte sa na miestny tím Hilti.

Hilti BIM/CAD library

KNIŽNICA HILTI BIM/CAD

Viac informácií

Zdieľať