Inovácie v sadrokartónových a drevených konštrukciách

Loading

Meranie

Rotačné lasery, ktoré vydržia

Lasery, ktoré vydržia aj pád zo statívu

Jednoduchá obsluha, vysoká presnosť a odolnosť a rýchlonabíjacie akumulátory vám urýchlia a zjednodušia akékoľvek vyrovnávanie a vytyčovanie na stavbe.

Viac informácií
Laserové dialkomery pre vnútorné použitie

Laserové diaľkomery pre vnútorné použitie

Spoľahlivý a odolný každodenný pomocník s intuitívnym ovládaním pre širokú škálu použitia.

Viac informácií

Rezanie za studena

Bezpečné rezanie v interiéri

Funkenfreier Profilschnitt

Aplikácie

  • Rýchle a maximálne presné rezanie nosníkov a potrubí na stavbe
  • Rezanie otvorov v kovových plechoch vzduchotechnických inštalácií
  • Rezanie sendvičových panelov, pletiva a kovových vlnitých plechov
  • Rezanie a úprava kovových plechov na stavbe
  • Hladké, čisté rezy v sendvičových paneloch a vlnitých plechoch

 

Priama montáž

Jednoduché osadzovanie plynovým strojom

Jednoduché osadzovanie plynovým strojom

Zjednodušte si prácu našimi plynovými strojmi. Či už pri renovácii alebo novej realizácií, keď ide o dokončovacie práce, potrebujete stroj, ktorý vám zaručí maximálnu produktivitu na všetkých podkladoch. V záverečných fázach stavby sa počíta každá jedna minúta, a práve preto je stroj GX 3 zameraný na najvyššiu produktivitu – s GX 3 potrebujete jedine plyn, nie je potreba ho dobíjať alebo vymieňať batérie. Pre prácu nad hlavou a v ťažko prístupných miestach, sme vyvinuli GX 3 s dôrazom na úsporu hmotnosti a ergonómie. Vďaka vstavaným teplotným senzorom je zabezpečené presné dávkovanie v letných horúčavách či zimných mrazoch, a to až do teploty -10°C. Pre GX 3 sme, samozrejme, pripravili širokú ponuku klincov a príchytiek, takže získate všestranného pomocníka na vašej stavbe.

Zistite viac o plynovom vsadzovacom prístroji GX 3
Priama montáž

Jednoducho, len s akumulátorom

Priama montáž je prvou voľbou, pokiaľ hľadáte maximálnu produktivitu s vysokou kvalitou a priaznivou cenou. S novým prístrojom BX 3-L 02 máte istotu trvale konzistentného výkonu bez nutnosti údržby. Čistá práca s využitím len našej 22 V aku platformy, bez potreby ďalších zdrojov energie. Sofistikované vnútorné riešenie garantuje rovnako vysokú kvalitu pre každé osadenie. Užívatelia prístroja BX 3-L 02 si cenia pri dokončovacích prácach hlavne minimálny spätný ráz, absenciu akýchkoľvek splodín a zápachu, a taktiež aj tichý chod. Prístroj je optimálne vyvážený pre pohodlnú celodennú prácu. Nová generácia batériového prístroja prináša niekoľko inteligentných vylepšení: signalizácia prázdneho zásobníka a možnosť spárovania s telefónom.

Objavte nový akumulátorový osadzovací prístroj BX 3-L 02

Skrutkovacia technika

Pohodlné skrutkovanie jednou rukou

Schraubenmagazin

Zjednodušte si prácu našimi zásobníkovými skrutkami

Montáž sadrokartónových dosiek pomocou jednotlivých skrutiek znamená mať obidve ruky plné a krabičku so skrutkami, ktorá leží vždy na mieste, kde na ňu nedočiahnete. Práve preto sme pre vás vyvinuli riešenie. S naším praktickými zásobníkmi vám zostane vždy jedna ruka voľná na pridržanie dosky, alebo na jednoduchšie manévrovanie v ťažko dostupných miestach. Zásobníkové skrutky vložíte do prístroja jednoducho behom momentu a svojou dĺžkou sú ideálne do pracovnej kapsy. Na rozdiel od predchádzajúcej generácie, zásobníky sú pevnejšie, pre ešte rýchlejšie skrutkovanie bez nepríjemného zasekávania. Nenechajte sa zbytočne okrádať o čas, ktorý ste mohli venovať iným projektom – vyskúšajte naše skrutky v zásobníku.

Prejsť priamo na sortiment zásobníkových skrutiek

Prejsť na zásobníky

Systémy protipožiarnej ochrany

Prestupy potrubia

Prestupy potrubia

Prestupy kovových potrubí, nehorľavých kovových potrubí, nehorľavých kovových s horľavou izoláciou a plastových horľavých potrubí v požiarne deliacich stenách a stropoch.

Viac informácií
Prestupy káblových trás

Prestupy káblových trás

Prestupy jednotlivých káblov, káblových zväzkov a káblových žľabov v požiarne deliacich stenách a stropoch vrátane rozoberateľných upchávok.

Viac informácií
Tesnenie škár

Tesnenie škár

Konštrukčné škáry v požiarne deliacich stenách a stropoch, dilatačné škáry v požiarne deliacich stenách a stropoch s diletáciou až 40%

Více informací
Prestupy VZT

Prestupy VZT

Prestupy VZT potrubia vrátane protipožárnych klapiek v požiarne deliacich stenách a stropoch

Viac informácií

Zdieľať