Ask Hilti

Vzdelávacia platforma Ask Hilti

Online inžinierska komunita zameraná na kontinuálne vzdelávanie, odborné články, webináre a možnosť sa pýtať a komentovať.

Pre aktívne používanie tejto platformy (sledovanie webinárov, pokladaní otázok) je nutné byť registrovaným užívateľom. Kto už má účet na Hilti Online alebo akýkoľvek Hilti softvér, je pravdepodobne registrovaný a môže tak použiť rovnaké prihlasovacie meno a heslo a začať využívať všetky výhody tejto vzdelávacej platformy.

Komunita inžinierov

Pýtajte sa

Spýtajte sa expertov alebo kolegov z brandže na tému, čo vás zaujíma. Tu v komunite projektantov môžete tiež diskutovať nad aktuálnym problémom. Či už sa jedná o návrh kotiev, upevňovacie techniky pre potrubia, požiarnych upchávok alebo priamej montáže. Naši inžinieri vás v tom nenechajú.

Pripojte sa ku komunite inžinierov
Hilti webinár

Vzdelávajte sa

Máte možnosť sa vzdelávať pomocou webinárov a poznať tak aktuálne trendy ohľadom nových produktov, riešení, softwaru a predpisov. Snažíme sa pripraviť efektívne pre vás to najzaujímavejšie, ako je prehľad legislatívneho rámca návrhu riešenia, akým spôsobom využiť software a ktoré produkty sú na čo vhodné. Tiež pripravujeme krátke videá formou Ako na ...

Zobraziť webináre
Odborné články

Odborné články

V tejto časti máte možnosť si prečítať zaujímavé články, či už ohľadom noviniek alebo zaujímavých skúseností našich inžinierov z praxe. Tiež komentujeme najnovšie trendy v legislatíve o návrhu kotiev, upevňovacie techniky a požiarnych upchávok.

Otvoriť najnovšie články

Zdieľať