Centrum navrhovania montážnych systémov

Ako navrhovať podpery pre montážne systémy

V Hilti máme skúsenosti s navrhovaním a inštaláciou montážnych systémov po celom svete už niekoľko desiatok rokov.

Vďaka týmto skúsenostiam vám môžeme pomôcť s návrhmi vašich vlastných stavieb a projektov. Na všetkých stavbách možno pokryť ako statické zaťaženie, tak i zvláštne požiadavky, ako napr. požiarnu ochranu, akustickú izoláciu alebo odolnosť voči zemetraseniu.

Ponúkame rozmanitú podporu vrátane návrhového softvéru, technických údajov a odborného poradenstva od technikov spoločnosti Hilti.

Hilti engineering services calculations

SEIZMICKÝ NÁVRH

V projektovaní stavieb hrá stále významnejšiu úlohu požiadavka na odolnosť budov voči zemetraseniu. Naši technici vám môžu pomôcť s výberom vhodných produktov a typických riešení a podporovať vás komplexnými výpočtami vo všetkých fázach projektu a výstavby.

Viac informácií
Hilti MQ modular support system for medium-heavy applications fire test

NÁVRH POŽIARNEJ ODOLNOSTI

Požiarne odolné montážne systémy navrhujeme a dodávame už viac ako 25 rokov. Prečítajte si viac o tom, ako navrhovať požiarne odolné podpery s využitím nášho širokého sortimentu produktov.

Viac informácií
Natural gas processing plant

NÁVRH ANTIKORÓZNEJ OCHRANY

Naše montážne systémy Hilti sa dodávajú v rôznych kombináciách materiálov a povrchových úprav pre aplikácie od suchých interiérov po podmienky voľného mora. Vďaka mnohoročnej práci v oblasti výskumu a vývoja sme načerpali bohaté skúsenosti, takže sme schopní vám poradiť pri výbere vhodného riešenia, ktoré umožní predchádzať korózii.

Viac informácií
Hilti heating solutions fixed point slider MFP

NÁVRH RIEŠENIA TEPELNEJ ROZŤAŽNOSTI

Veľkou výzvou pri upevňovaní vykurovacích trubiek je ich tepelná rozťažnosť a dopad na podpery potrubia a okolité konštrukcie. Prečítajte si, ako sa dá s tepelnou rozťažnosťou počítať už vo fáze návrhu, a naučte sa využívať štyri základné princípy kontroly tepelnej rozťažnosti potrubia.

Viac informácií