Požiarne upchávky v nemocnici

Zachovanie riadneho chodu nemocníc počas rekonštrukcií a protipožiarneho utesňovania

Hilti firestop for healthcare solutions
Please enter alternative text here (optional)

V spoločnosti Hilti si uvedomujeme, že v nemocniciach sa často vykonávajú zmeny.

V záujme zdokonaľovania starostlivosti a prechodu na najnovšie technológie sú zdravotnícke zariadenia nútené vykonávať zložité rekonštrukcie, ktoré ale nesmú ovplyvniť starostlivosť o pacientov a narušiť riadny chod nemocnice.

V spoločnosti Hilti môžeme pomôcť širokou ponukou riešení protipožiarneho tesnenia a upchávok, ktorá sa vyznačujú jednoduchou a rýchlou inštaláciou. Súčasne podstúpili dôkladné skúšky a spĺňajú najprísnejšie medzinárodné normy.

Naše riešenia protipožiarnych tesnení prestupov sú navrhnuté s ohľadom na jednoduchú demontáž, prispôsobenie sa novým podmienkam a opakované použitie. Sú veľmi flexibilné a je možné ich inštalovať v tesných priestoroch. Uplatnenie nájdu v širokom spektre aplikácií od podhľadových zdravotníckych inštalácií po systémy znižovania koncentrácie prachu.

Môžeme tiež pomôcť s návrhom a špecifikáciou protipožiarneho utesnenia v záujme lepšej integrácie protipožiarneho systému od samého začiatku projektu.

To všetko vám pomôže zvoliť správne riešenie a zároveň obmedziť prevádzkové odstávky počas inštalácie protipožiarneho tesnenia aj znížiť výdavky po celú dobu životnosti objektu.

Selektor detailov protipožiarnej ochrany Hilti

Prestupy jednotlivých káblov, káblových zväzkov a káblových žľabov v požiarne deliacich stenách a stropoch vrátane rozoberateľných upchávok.

Viac informácií

Zdieľať