Aplikácie požiarnych tesnení a upchávok

Široký sortiment riešení požiarnych tesnení a upchávok pre rozmanité odvetvia

V spoločnosti Hilti ponúkame široký sortiment produktov a systémov požiarnych upchávok, ktoré podstupujú skúšky podľa najprísnejších medzinárodných noriem ako ASTM a EN. Naše riešenie požiarnych upchávok sa ľahko montuje, prispôsobuje novým podmienkam aj kontroluje.

Hilti firestop endless collar

PRESTUPY POTRUBÍ

Inovačné riešenia utesnenia prestupov potrubných rozvodov pre vykurovanie, chladenie, vetranie, klimatizáciu a technológie.

Viac informácií
Hilti firestop blocks

PRESTUPY ELEKTRICKÝCH KÁBLOV

Flexibilné riešenie utesnenia prestupov samostatných káblov, káblových zväzkov, káblových žľabov a trás požiarno deliacimi stenami a stropmi.

Viac informácií
Hilti firestop linear and perimeter joints

PRIEBEŽNÉ A OBVODOVÉ ŠKÁRY

Pohyb škár mnohokrát predstavuje veľkú výzvu. Ponúkame portfólio riešení vrátane požiarneho nástreku pre obvodové plášte a vnútorné škáry.

Viac informácií
Hilti firestop data management

DATOVÉ CENTRÁ

Široká ponuka riešení pre nové aj existujúce prestupy a pre priestory s nízkou, strednou aj vysokou frekvenciou prerábania prestupov.

Viac informácií
Hilti firestop healthcare solutions

RIEŠENIA PRE ZDRAVOTNÍCTVO

Naše riešenia sú flexibilné, ľahko sa udržujú a kontrolujú a sú navrhnuté s ohľadom na možné zmeny usporiadania v nemocniciach a na klinikách.

Viac informácií
Hilti firestop for energy and industry

ENERGETIKA A PRIEMYSEL

Riešenie požiarneho utesnenia pre tepelné a jadrové elektrárne, elektrárne využívajúce obnoviteľné zdroje, petrochemický priemysel a infraštruktúru a spracovateľské prevádzky v ťažobnom priemysle.

Viac informácií