Systémy požiarnej ochrany pre generálnych dodávateľov a projektových manažérov

Hilti firestop for general contractors

Spoločnosť Hilti vám môže pomôcť so špecifikáciou a návrhom pasívnych systémov požiarnej ochrany.

Ponúkame tiež špičkové produkty, ľahko použiteľný softvér pre navrhovanie aj technickú podporu na stavbe, cez internet alebo po telefóne. Ak nenájdete na internete to, čo potrebujete, stačí kontaktovať miestnu pobočku Hilti.

ŠIROKÝ VÝBER PRAKTICKÝCH RIEŠENÍ POŽIARNYCH UPCHÁVOK

Hilti firestop blocks

Ponúkame široký sortiment protipožiarnych produktov pre najrôznejšie aplikácie a riešenia, ktoré podstúpili skúšky podľa najprísnejších medzinárodných noriem ako ASTM a EN.

Predtvarované produkty pre protipožiarne tesnenia môžu zvýšiť vašu produktivitu. Sú už vyplnené protipožiarnou hmotou, takže sa ľahko a rýchlo inštalujú, prispôsobujú novým podmienkam a tiež kontrolujú.

Napríklad naše mäkké protipožiarne tvarovky možno inštalovať bez použitia malty. Ľahko sa tiež demontujú a sú opakovane použiteľné. Naše protipožiarne káblové disky stačí ovinúť okolo káblov; našu flexibilnú protipožiarnu manžetu zase môžete odrezať na požadovanú dĺžku a používať na potrubných rozvodoch so zložitou geometriou, napr. na šikmých trubkách.

PREHĽADNÉ INFORMÁCIE PRE JEDNODUCHÚ ŠPECIFIKÁCIU POŽIARNYCH UPCHÁVOK

Hilti firestop technical literature

Pozrite sa do našej online Technickej knižnice, kde nájdete kompletný popis protipožiarnych produktov Hilti, technické príručky aj informačnú dokumentáciu.

Predstavuje pohotový a jednoduchý prístup k informáciám a špecifikáciám na jednom mieste. Výkresy alebo texty tiež môžete skopírovať priamo do svojho projektu.

Ak budete potrebovať viac informácií, jednoducho kontaktujte miestny tím Hilti. Radi vám pomôžeme na stavbe, po telefóne alebo na internete.

Zdieľať