Ako zvoliť správny detekčný systém

Skenery betónu a bezdrôtové detekčné systémy Hilti

V spoločnosti Hilti ponúkame rad detekčných systémov pre vyhľadávanie skrytej výstuže, potrubia, vodičov pod napätím a iných predmetov uložených v betóne a iných základných materiáloch.

Záleží, na čom pracujete - či potrebujete vyhľadávať výstuže, lokalizovať vodiče pod napätím, alebo skenovať veľkú konštrukciu.

Bezdrôtové detekčné systémy Hilti pomáhajú vykonávať nedeštruktívne skúšky a prechádzať zasiahnutiu skrytých prvkov pri vŕtaní, jadrovom vŕtaní a rezaní.

Hilti PS 50 Multidetector

MULTIDETEKTOR HILTI PS 50

Užitočný viacúčelový prístroj pre vyhľadávanie rôznych druhov predmetov v rôznych základných materiáloch až do hĺbky 15 cm. Náš Multidetektor Hilti PS 50 nájde kovové alebo plastové potrubia, vodiče pod napätím, drevo, kovovú výstuž pod.

Viac informácií
Hilti PS 250 Ferroscan detection system

DETEKČNÝ SYSTÉM HILTI PS 250 FERROSCAN

Je určený pre nedeštruktívne skúšanie s vyhľadávaním výstuže v betóne. Umožňuje odhadnúť veľkosť, priemer a výšku krytia výstuže.

Viac informácií
Hilti PS 1000 X-Scan detection system

DETEKČNÝ SYSTÉM HILTI PS 1000 X-SCAN

Je navrhnutý na skenovanie veľkých plôch a vyhľadávanie kovových i nekovových predmetov uložených vo viacerých vrstvách základných materiálov do hĺbky 30 cm, vrátane vodičov pod napätím.

Viac informácií
Hilti PX 10 Transpointer detection system

DETEKČNÝ SYSTÉM – ZAMERIAVAČ HILTI PX 10

Ukazuje, kde a ako vŕtať. Pomáha určovať výstupné body vŕtaných otvorov a tiež meria hrúbku základného materiálu na účely výpočtu dĺžky a uhla vŕtania.

Viac informácií

ČÍM SÚ DETEKČNÉ PRÍSTROJE HILTI VÝNIMOČNÉ

Hilti PX 10 Transpointer detection system

Naše detekčné prístroje sú bezdrôtové a odolné voči nárazom, prachu a vode. Poskytujú výsledky v reálnom čase, takže umožňujú označovať priamo na stavbe.

Ďalej ponúkame detekčný softvér Hilti umožňujúci tlačiť zostavy, podrobnejšie analyzovať naskenované dáta, archivovať ich a integrovať s inými softvérovými CAD aplikáciami.

Zdieľať