Ako zvoliť správny detekčný systém

Skenery betónu a bezdrôtové detekčné systémy Hilti

V spoločnosti Hilti ponúkame rad detekčných systémov pre vyhľadávanie skrytej výstuže, potrubia, vodičov pod napätím a iných predmetov uložených v betóne a iných základných materiáloch.

Záleží, na čom pracujete - či potrebujete vyhľadávať výstuže, lokalizovať vodiče pod napätím, alebo skenovať veľkú konštrukciu.

Bezdrôtové detekčné systémy Hilti pomáhajú vykonávať nedeštruktívne skúšky a prechádzať zasiahnutiu skrytých prvkov pri vŕtaní, jadrovom vŕtaní a rezaní.

Hilti PS 1000 X-Scan detection system

DETEKČNÝ SYSTÉM HILTI PS 1000 X-SCAN

Je navrhnutý na skenovanie veľkých plôch a vyhľadávanie kovových i nekovových predmetov uložených vo viacerých vrstvách základných materiálov do hĺbky 30 cm, vrátane vodičov pod napätím.

Viac informácií
Hilti PX 10 Transpointer detection system

DETEKČNÝ SYSTÉM – ZAMERIAVAČ HILTI PX 10

Ukazuje, kde a ako vŕtať. Pomáha určovať výstupné body vŕtaných otvorov a tiež meria hrúbku základného materiálu na účely výpočtu dĺžky a uhla vŕtania.

Viac informácií

ČÍM SÚ DETEKČNÉ PRÍSTROJE HILTI VÝNIMOČNÉ

Hilti PX 10 Transpointer detection system

Naše detekčné prístroje sú bezdrôtové a odolné voči nárazom, prachu a vode. Poskytujú výsledky v reálnom čase, takže umožňujú označovať priamo na stavbe.

Ďalej ponúkame detekčný softvér Hilti umožňujúci tlačiť zostavy, podrobnejšie analyzovať naskenované dáta, archivovať ich a integrovať s inými softvérovými CAD aplikáciami.

Zdieľať