Zdravie a bezpečnosť

Pomáhame, aby staveniská boli bezpečnejšie a produktívnejšie.

Health and safety at Hilti

NAVRHNUTÉ PRE ERGONÓMIU A PRE PREVENCIU ÚRAZOV

Chápeme, aké nebezpečné môžu byť stavby, či už pracujete vo výškach alebo v ťažko prístupných kútoch.

Preto navrhujeme náradie tak, aby sme pomohli predchádzať nehodám a chrániť zdravie pracovníkov, ktorí ho používajú. Vďaka tomu sú stavby bezpečnejšie, práca rýchlejšia, stavanie je produktívnejšie a dodržiavajú sa termíny.

Naše inovatívne technológie sú navrhnuté tak, aby pomohli riešiť tieto problémy:

Hilti dust removal system (DRS) TE DRS-Y

Prach

Naše systémy odstraňovania prachu (DRS) vysávajú prach efektívne priamo pri zdroji. Ponúkame tiež alternatívne pracovné metódy, ako je napr. priama montáž.

Hilti active vibration reduction (AVR) TE 1000-AVR breaker

Vibrácie

Systém aktívnej redukcie vibrácie (AVR) spoločnosti Hilti znižuje vibrácie až o dve tretiny v porovnaní s bežným náradím. Tiež pomáha vyhnúť sa súvisiacim zdravotným problémom a umožňuje, aby sa naše náradie používalo dlhšie.

Hilti TE 6-A36 rotary hammer

Práce vo výškach

Práca vo výškach je jednou z najčastejších príčin zranení v stavebnom priemysle. Náš systém môže pomôcť vďaka mnohým prvkom Hilti, od technológie Aktívna kontrola krútiaceho momentu (ATC) cez bezkáblové elektrické nástroje, priamu montáž, montážne systémy inštalačných nosníkov "twist and lock" po laserové meracie a nivelačné nástroje Hilti.

Hilti SID 8-A22 impact driver

Ergonómia

Všetky naše produkty boli navrhnuté podľa zásad ergonómie.

Hilti TE 60-ATC combihammer

Hluk

Hluk predstavuje riziko straty sluchu a my nepretržite pracujeme na znížení úrovne hluku nášho náradia a technológií.

ŠKOLENIA A SLUŽBY TÝKAJÚCE SA ZDRAVIA A BEZPEČNOSTI

Hilti health and safety trainings

Poskytujeme tiež širokú škálu školení v oblasti zdravia a bezpečnosti, prispôsobených presne tomu, čo potrebujete priamo na stavbe.

Naše školiace kurzy sú veľmi interaktívne a praktické. Zahŕňame do nich aj ukážky našich vlastných technológií, napríklad porovnania našich produktov znižujúcich prašnosť s inými veľmi prašnými technológiami.

Všetky zdravotné a bezpečnostné tréningy

Hilti advanced layout training onsite

MEZINÁRODNÉ ZDRAVOTNÉ A BEZPEČNOSTNÉ STAVEBNÉ NORMY

Zdravie a bezpečnosť sú pre nás v Hilti veľmi dôležité. Navrhujeme naše technológie, aby boli naši zákazníci v bezpečí a napriek tomu produktívni.

Rovnako tak sme presvedčení, že medzinárodné normy v oblasti ochrany zdravia a bezpečnosti majú pre stavebné profesie platiť po celom svete.

Spolupracujeme preto s našimi zákazníkmi, partnermi a vedúcimi obchodnými subjektami a firmami, aby sme vytvorili všeobecné zásady a ciele.

Pripojili sme sa k ENCORD, čo je sieť európskych stavebných spoločností, výskumníkov a vývojárov a rozsiahla platforma na diskusiu a zavádzanie nových spôsobov bezpečnosti stavieb.

Tiež sme založili "HSE Manager Conference", čo je zdieľaná platforma pre stavebníctvo, kde môžeme zdieľať svoje skúsenosti a najlepšie postupy a preberať potreby našich zákazníkov.

VIAC O SPOLOČENSKEJ ZODPOVEDNOSTI

Hilti social responsibility

VIAC O SPOLOČENSKEJ ZODPOVEDNOSTI

Viac informácií
Hilti team members

ČLENOVIA NÁŠHO TÍMU

Viac informácií
Hilti core purpose and values

HLAVNÉ ZÁMERY A HODNOTY

Viac informácií

Zdieľať