Náš obchodný model

Hilti business model

Obchodujeme globálne, vo viac ako 120 krajinách po celom svete.

Ponúkame kompletné riešenie pre profesionálne stavebníctvo – dodáváme produkty, software a služby po celom svete.

Našou víziou je rast ako svetová jednotka a vytváranie produktov, ktoré sú inovatívne, odlišné a vynikajú nad ostatnými.

PRIAMY ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Hlboko veríme v blízky a na dôvere založený vzťah s našimi zákazníkmi. Prevádzkujeme priamy predaj a máme zhruba 15 000 členov tímu Hilti, ktorí pracujú priamo s našimi zákazníkmi, a to po celom svete.

S našimi zákazníkmi úzko spolupracujeme - online, po telefóne aj na stavbe. Tiež prevádzkujeme vlastné predajne Hilti, kde si stavitelia môžu nakúpiť priamo od nás.

Naši obchodní zástupcovia a technici chodia priamo na stavbu, pomáhajú nájsť riešenie - či už je to voľba správneho klinca, alebo navrhnutie dodatočnej výstuže pre hlavný systém metra.

To všetko poskytuje spätnú väzbu pre naše projektové laboratóriá, takže dobre vieme, čo sa očakáva v záujme ešte lepších a smelších projektov.

VYVÍJAME A VYRÁBAME SVOJE VLASTNÉ PRODUKTY

V Hilti vieme, že stavebníctvo je nebezpečné a plné výziev.

Stále preto pracujeme na tom, aby sme našli riešenie pre rýchlejšiu, jednoduchšiu a bezpečnejšiu prácu.

Prevádzkujeme svoje vlastné výskumné a návrhárske laboratóriá, s internými špecializovanými vedcami a technikmi. Spolupracujeme so špičkovými technickými univerzitami po celom svete, aby sme sa podelili o svoj výskum a posunuli hranice ešte ďalej.

Vyrábame svoje vlastné produkty Hilti a prevádzkujeme svoje vlastné závody v Európe, Mexiku, USA, Indii a Číne. Spolupracujeme aj s externými špecializovanými dodávateľmi, aby sme mali istotu, že všetko, čo robíme, vyhovuje vždy rovnakým, veľmi vysokým nárokom, ako interne, tak externe.

NAŠI ĽUDIA SÚ TO, ČO NÁS ODLIŠUJE

Naši ľudia sú Hilti. Sú to členovia našich tímov, kto odvádza našu každodennú prácu a vykonáva naše každodenné rozhodovanie.

Naša práca je našou vášňou a mnoho z nás pracuje v Hilti 10, 15 i 20 rokov. Hlboko sa riadime našimi štyrmi hodnotami Hilti - integrita, odvaha, tímová práca a záväzok - ktorými žijeme každý deň, každý člen našich tímov, na každom mieste, kde pracujeme.

VIAC O HILTI

Hilti core purpose and values

HLAVNÉ ZÁMERY A HODNOTY

Viac informácií
Hilti corporate strategy

FIREMNÉ STRATÉGIE

Viac informácií
Hilti corporate responsibility

SPOLOČENSKÁ ZODPOVEDNOSŤ

Viac informácií

Zdieľať