About Hilti

O nás

V Hilti vyrábame a navrhujeme špičkové výrobky, softvér a služby, ktoré podporujú profesionálne stavebníctvo.

Pôsobíme po celom svete, sídlime vo viac ako 120 krajinách s viac ako 30000 zamestnancami.

Naše technológie denne podporujú obdivuhodné stavebné ambície po celom svete - od známeho rýchlovlaku bullet train v Japonsku až po tunely metra pod najväčšími mestami na zemi.

Ponúkame komplexné služby pre vašu stavbu - od softvéru pre návrh, produkty a náradie pre prácu na stavbe až po školenia, opravy, testy a poradenstvo. U nás môžete kúpiť všetko na jednom mieste, či staviate kdekoľvek na svete.

PRACUJEME PRIAMO S NAŠIMI ZÁKAZNÍKMI

Hilti customers

Naši zákazníci sú centrom všetkého, čo robíme.

To je dôvod, prečo používame svoje vlastné priame predajné tímy – viac ako dve tretiny zamestnancov Hilti pracujú denne priamo s našimi zákazníkmi. Čo predstavuje 200 000 interakcií po celom svete - online, po telefóne a na stavbe.

V Hilti neveríme na vysedávanie v kancelárii. Naše predajné tímy a technici úzko spolupracujú s našimi zákazníkmi priamo na stavbe, hľadajú riešenia pre rýchlejšie, jednoduchšie a bezpečnejšie stavby.

To všetko poháňa naše inovácie, pretože vieme a rozumieme tomu, čo naši zákazníci naozaj potrebujú.

VYRÁBAME A SKÚMAME SVOJE VLASTNÉ ŠPIČKOVÉ PRODUKTY

V Hilti radi robíme veci inak.

Vytvárame technológie, softvér a služby, ktoré nás jasne odlišujú od ostatných.

Prevádzkujeme svoje vlastné výskumné a návrhárske laboratóriá, spolupracujeme s najlepšími technickými univerzitami a partnermi po celom svete.

Vyrábame svoje vlastné produkty v závodoch Hilti a s externými partnermi, pričom dbáme na to, aby všetky naše produkty dosahovali rovnako vysokú kvalitu a plnili požiadavky noriem.

Sme súkromná spoločnosť, ktorú v roku 1941 založil Martin Hilti a dodnes nás rodina Hilti stále vlastní. Snažíme sa budovať pre budúcnosť a nie pre krátkodobý zisk.

VIAC O SPOLOČNOSTI HILTI

Hilti history

NAŠA HISTÓRIA

Viac informácií
Hilti corporate governance

RIADENIE SPOLOČNOSTI

Viac informácií
Hilti corporate responsibility

SPOLOČENSKÁ ZODPOVEDNOSŤ

Viac informácií

Zdieľať