Zber a recyklácia starého stroja Hilti

Ako sa zapojiť do cirkulárnej ekonomiky

Ako zákazník Fleet manažmentu máte náskok

Cirkulárna ekonomika je dôležitou súčasťou udržateľného rozvoja, pretože sa zameriava na vytvorenie maximálnej hodnoty z minima vstupných zdrojov. Tento princip je výhodný nielen pre životné prostredie a našu spoločnosť, ale aj pre vaše podnikanie.

Fleet management je služba, ktorá už teraz pomáha budovať fungujúcu cirkulárnu ekonomiku. Môžeme vašej firme pomôcť znížiť spotrebu a zároveň prispieť k vyššej produktivite.

Recyklácia a opätovné použitie

27 %

materiálu na stroje Hilti pochádza z recyklácie. Priemer na trhu je 8%
Obmedzujeme používanie nerecyklovaných materiálov a zvyšujeme pomer recyklovaného plastu a ocele vo všetkých našich produktoch.

4652 ks

strojov, akumulátorov a príslušenstva sme vybrali od našich zákazníkov za rok 2020
Podporte cirkulárnu ekonomiku tým, že nám zadarmo vrátite vaše staré stroje. My už nájdeme spôsob, ako ich recyklovať, alebo znova využiť.

93 %

všetkého vybraného materiálu bolo recyklovaných
A táto hodnota stále rastie vďaka inováciám v triediacich a spracovateľských technológiách.

1 tonu

materiálu sme získali vďaka recyklácii
Pracujeme na tom, aby sa čo najväčšie množstvo ocele, medi a hliníka vrátilo na medzinárodný trh komodít.

Skladník triedi stroje v sklade

Obmedzte nadbytočné nákupy

Viac práce s menej strojmi

Vďaka Fleet manažmentu máte len stroje, ktoré skutočne potrebujete. A s naším softwarom pre správu majetku ON!Track si môžete vyhľadať nepoužívaný alebo stratený majetok pri presune z jedného projektu na druhý. Potrebujete nejaký stroj iba na pár dní alebo týždňov? Nekupujte ho a využite našu službu vykrytie špičky.

Vždy od nás dostanete kvalitné a spoľahlivé stroje, ktoré vám dlho vydržia aj vďaka našim lokálnym servisným strediskám. Pokiaľ sú stroje na konci fleetového obdobia stále v dobrej kondícii, môžete sa rozhodnúť predĺžiť ich kontrakt.

Servisní technici opravujú starý stroj

Nevyhadzujte, čo nepotrebujete

Znovu použijeme to, pre čo už nemáte využitie

Ide o jednoduchý proces: zadarmo si u vás vyzdvihneme staré stroje, nech už ste kdekoľvek. Dokonca si od vás vezmeme aj stroje a akumulátory iných výrobcov.

Čo sa s nimi potom stane? Niektoré stroje, ktoré sú funkciami a výkonom porovnateľné s novými, zaradíme do nášho strojového parku na vykrytie náhradných strojov počas opravy, aby sme obmedzili výrobu a prepravu nových strojov. Ostatné darujeme humanitárnym a vzdelávacím organizáciám na menej intenzívne používanie. Súčiastky, ktoré zodpovedajú našim vysokým štandardom kvality môžu byť znovu použité v našich servisných centrách. To, čo zostane, posielame našim partnerom na recykláciu.

 

Servisný technik v okuliaroch opravuje rozobraný stroj Hilti

Nekonečná recyklácia

Čo nemôžeme znova použiť, to zrecyklujeme

Stroje a súčiastky, ktoré už nemôžeme znovu použiť, odovzdávame našim globálnym partnerom na recykláciu.

Preberáme zodpovednosť za naše produkty po celú dobu ich životnosti. Väčšina materiálu v našich strojoch sú veľmi kvalitné kovy, ktoré sa dajú recyklovať na rôzne účely doslova donekonečna. Napriek tomu, že máme na našich trhoch vysoký podiel netermálnej recyklácie, snažíme sa s našimi partnermi stále zvyšovať výťažnosť z odpadového materiálu.

Udržateľný rozvoj

Vďaka spoločnému postupu v oblasti udržateľného rozvoja môžeme zaistiť lepšie podmienky pre životné prostredie, našich zamestnancov, spoločnosť i ekonomické výsledky.

Viac o udržateľnom rozvoji

Jednoduchšia správa strojov

Zjednodušte si finančné plánovanie so službou Fleet management. Mesačný poplatok pokryje všetky vaše stroje vrátane opráv a údržby.

Viac o službe Fleet management

Vylepšená správa majetku

Majte váš majetok lepšie pod kontrolou s pomocou digitálnych nástrojov Hilti určených na správu majetku a optimalizáciu strojového parku.

Viac o správe majetku

Zdieľať