Akumulátorové stroje Hilti

Vytvorte si aku zostavu, ktorá spĺňa vaše potreby

Konfigurátor vám pomôže vybrať a porovnať stroje, batérie a nástroje z nášho kompletného akumulátorového portfólia

Či už vybavujete svoj tím pre nadchádzajúci projekt alebo len chcete nový stroj do vášho portfólia, chceme vám to uľahčiť a uistiť vás, že získate presne to, čo potrebujete. Prečo platiť za stroje a príslušenstvo, ktoré nebudete používať? Konfigurátor vám umožní nájsť vhodnú kombináciu strojov, batérií, nabíjačiek a nástrojov. Ľahko si porovnáte aj špecifikácie dvoch alebo viacerých strojov z našej ponuky prehľadne vedľa seba.

Aj zákazníci využívajúci Hilti Fleet Management si môžu pomocou tohto konfigurátora vytvoriť ideálnu kombináciu najmodernejšieho náradia.

Vaša aku zostava v 5 jednoduchých krokoch

Vyberte si stroj
1 / 5
Vyberte si stroje, ktoré potrebujete

Vyberte si jeden alebo viac strojov z celej našej ponuky. Nie ste si istý, ktorý stroj je pre vás vhodný? Porovnajte si vlastnosti a špecifikácie rôznych modelov.

Vyberte si baterie
2 / 5
Pridajte batérie

Vyberte si typ a množstvo batérií, ktoré vám najlepšie vyhovujú. Odporučíme vám tie, ktoré najlepšie zodpovedajú vašim vybraným strojom.

Vyberte si nabíječku
3 / 5
Pridajte nabíjačku

Odporučíme vám nabíjačku podľa vášho výberu batérií. Vybrať si budete môcť ale aj z ďalších možností v závislosti na tom, ako chcete pracovať.

Vyberte si nástroje
4 / 5
Vyberte si nástroje

Hilti ponúka širokú škálu nástrojov, ktoré sú navrhnuté tak, aby fungovali rýchlejšie a dlhšie. Vyberte si tie, ktoré zodpovedajú vášmu výberu strojov.

Vyberte si kufr nebo tašku
5 / 5
Balenie a objednávka

Navrhneme vám vhodný kufor alebo tašku na vaše náradie. Ďalej potom môžete pokračovať k objednávke vybraných produktov.

Zdieľať